HŽ 2141/"Plava ptica"

nikola

Član foruma
...a kaj reci,šupci,a da ih mozda pitas da ti prodaju jednu takvu u 1:1 mjerilu,kaj mislis,kaj bi odgovorili :??: ?
Avjerojatno bi ti prvo poslali predracun za nju!!!! >:finger:
Frende,drzim ti fige,nadam se da ces uspjeti u svojoj namjeri! :palac_gore:
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
vjerojatno tražili i masne pare :D :D hehe
nema veze, vrijedilo je pokušati.
sada se treba prionuti na posao.

hvala na figama :D :D :palac_gore:
 

nikola

Član foruma
Ovo sto sam procitao u tvojoj poveznici o plavoj ptici,da su je nasi prodali talijanima,sramota,jedini proizvedeni primjerak i onda je prodaju! :fp:
Ipak po mom skromnom misljenju,lokomotiva je trebala zavrsiti barem u tehnickom muzeju s obzirom na to da u clanku pise da je jedini primjerak!!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Po meni je greška šta ih nisu proizveli malo više za HR tržište,loksa je strava i tako bi trebalo obnoviti HŽ vozni park,a di ćeš jeftinije od domaćeg uratka ;)
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
dragi moji forumaši :)
kao prvo, vidio sam i prije sve linkove koje ste poslali, ali svjedeno hvala :ples2:
mogu reći da sam pogledao sve slike koje postoje na internetu vzano uz 2141 :)
sada treba završiti skicu, pa na posao, moram još vidjeti koju plastiku koristiti, koliko mm.

meni je žao što mi ovi iz ĐĐ nisu odgovorili, još sam im u mailu napisao da bi ima poslao slike i napravljeni model (naravno, koji ne bi bio u voznom stanju :D :D )

a to što su prodali, je fakat bezveze, mogli su stvarno u muzej strpati ;)
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
i da, zaboravih, damire u pravu si, ĐĐ ima tehnologiju i znanje za napraviti kvalietne lokse, kako za naše tako i za strano tržište, samo kako svi znamo, nama Hrvati ma je bolje i "jeftinije" uvoziti nego napraviti dobar proizvod i zadovljiti vlastite potrebe i izvoziti van, ali ovo su teme već za neki drugi forum, ne bavimo se ovdje politikanstvom i politikom ovdje, na svu sreću :ples2: :ples2: :ples2:
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
Davor L. kaže:
E kad već neće ĐĐ da pomogne, ti pošalji nama po primerak. :zvizdi: :D

čuj mogli bi se dogovoriti, ali se prvo mora napraviti model, pa budemo vidjeli kako ispadne :D :D
a budale, mogli su imati model u HO-u, kada je već original prodan >:D: >:D:
 
A

Anonymous

Guest
nikola kaže:
Ovo sto sam procitao u tvojoj poveznici o plavoj ptici,da su je nasi prodali talijanima,sramota,jedini proizvedeni primjerak i onda je prodaju! :fp:
Ipak po mom skromnom misljenju,lokomotiva je trebala zavrsiti barem u tehnickom muzeju s obzirom na to da u clanku pise da je jedini primjerak!!
Ma i ja sam bio zalostan kad sam to procitao, ali mi ocito neznamo bolje - na zalost
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
piccolo kaže:
nikola kaže:
Ovo sto sam procitao u tvojoj poveznici o plavoj ptici,da su je nasi prodali talijanima,sramota,jedini proizvedeni primjerak i onda je prodaju! :fp:
Ipak po mom skromnom misljenju,lokomotiva je trebala zavrsiti barem u tehnickom muzeju s obzirom na to da u clanku pise da je jedini primjerak!!
Ma i ja sam bio zalostan kad sam to procitao, ali mi ocito neznamo bolje - na zalost


slažem se, i ja sam bio žalostan.
bit će bolje u budućnosti >:)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh