HO modeli tvrtke Holcim

Herbie

Član foruma
john kaže:
Herbie kaže:
Gledao sam na Herpinoj stranici, a i sada vidim ovdje bijelog Volvo kipera od Holcima pa mi nije jasno zasto je odabran Volvo da vuce kipericu jer ja sam samo vidao Mercedese kipere od Holcima. Da li Holcim ima i Volvo kamione?

Herbie pa nema baš pravila nekih,to ti ovisi od zemlje do zemlje.Navodno se preferiraju Mercedesovi kamioni i Volkswagenovi auti,no to više ovisi kome je dodjeljena licenca za obavljanje transporta.

U Hrvatskoj vidam samo Mercedese i Mane Holcim, a i kad googlanja su mi se pojavili samo Mercedesi i Manevi pa sam iz toga razloga postavio pitanje. To znam da je Holcim ogromna kompanija pa vjerojatno ima svih vrsta vozila sa njihovim logom.
Po nasim cestama vidam Mercedese pa bi ja rade nabavio Mercedesa i stavio da vuce tu prikolicu, a Volva iskoristio za preradu jedne nase domace prijevoznicke firme.
 

Herbie

Član foruma
Thommo kaže:
Hmmm... tegljač je vrlo sličan Herpinom modelu, ali poluprikolicu bi trebalo dekalirati.

KLIK>>

Foto: http://www.toprun.ch/truck/2011-01/se/index_3.html

Sada cu puno lakse nabaviti Holcim kamion od Herpe kada sam vidio da postoje u stvarnosti :) Bilo bi zanimljivo vidjeti Holcim kipera i ovog za prijevoz cementa (zalio sam se vec ranije u svojoj temi da imam prikolicu za prijevoz cementa, ali da je monotona pa si mi sada dao dobru ideju za preradu tj. doradu).
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Najava od Herpe... Poluprikolica je vrlo slična onima koje koriste naši Holcimovci... :palac_gore:

159869.jpg 2009-05-28_Actros_Holcim4.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh