HO modeli tvrtke Holcim

torrente

Poznati forumaš
john kaže:
Holcim...N...jel može gore? :cry: >:)

vidi ga, ... ccc

ma N je cudo. moja maketa je 260x55
ujak mi je poceo projektovati maketu HO identicnu kao moja i nema sanse da izvuce manje od 5metara duzine. :shock:
moze manje naravno ali se gubi ono sto sam ja postigao u N.

modeli nisu nista losiji od HO tako da je N za nase prostorne uslove predivan. nemamo svi kuce i stanove od 100 kvadrata.
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Hmmm, a kako to da Nikola ima N modele, a još nema maketu?! >:) :twisted:

Možda da prijeđe na Z? Ili Zm? Ze?! :D :D >:)
 

john

Član foruma
Thommo kaže:
Hmmm, a kako to da Nikola ima N modele, a još nema maketu?! >:) :twisted:

Možda da prijeđe na Z? Ili Zm? Ze?! :D :D >:)

On ih možda ima radi oznake!!! N-ikola!!! >:) :D >:)
 

torrente

Poznati forumaš
Thommo kaže:
Hmmm, a kako to da Nikola ima N modele, a još nema maketu?! >:) :twisted:

Možda da prijeđe na Z? Ili Zm? Ze?! :D :D >:)


nediraj mi nc-a :!:
on je mali japanac :twisted:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Par Holcim modela u najavi, 1:87.
 

Attachments

  • 158534.jpg
    158534.jpg
    89.2 KB · Pregleda: 211
  • 11531.jpg
    11531.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 211

Herbie

Član foruma
Gledao sam na Herpinoj stranici, a i sada vidim ovdje bijelog Volvo kipera od Holcima pa mi nije jasno zasto je odabran Volvo da vuce kipericu jer ja sam samo vidao Mercedese kipere od Holcima. Da li Holcim ima i Volvo kamione?
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Ti znaš da je Holcim švicarska multinacionalna korporacija s operacijama u pol Europe/svijeta?

Ovaj kamion Volvo je iz njemačke podružnice... Sumnjam da bi Herpa bez veze stavila Volvo tegljač, a u ponudi imaju sto vrsta Actrosa... ;)

Ovo piše u opisu:
Die Holcim Deutschland AG ist eine Tochtergesellschaft der weltweit tätigen Holcim Ltd. mit Sitz in der Schweiz. Der aktuelle Volvo mit Rundmuldenauflieger wird für den Baustofftransport eingesetzt.

cca. prijevod:
Holcim Njemačka AG je podružnica globalne tvrtke Holcim Ltd. sa sjedištem u Švicarskoj. Aktualni Volvo round-kiper s poluprikolicom se koristi za transport građevinskih materijala.
 

Damir

 
Osoblje foruma
Vidim da se vozni park holcima znatno širi u modelima,znači uskoro bi se to moglo i na maketi vidjeti? Betonara i ostalo šta se tiče gradilišta će se naći na novoj ili dodano staroj maketi? Mogao bi i John dati malo doprinosa u svemu ovome to je njegova firma :plaza:
 

john

Član foruma
Herbie kaže:
Gledao sam na Herpinoj stranici, a i sada vidim ovdje bijelog Volvo kipera od Holcima pa mi nije jasno zasto je odabran Volvo da vuce kipericu jer ja sam samo vidao Mercedese kipere od Holcima. Da li Holcim ima i Volvo kamione?

Herbie pa nema baš pravila nekih,to ti ovisi od zemlje do zemlje.Navodno se preferiraju Mercedesovi kamioni i Volkswagenovi auti,no to više ovisi kome je dodjeljena licenca za obavljanje transporta.

Thommo ne diži mi sline. :D

Miško ja ču pomoči koliko god znam i umijem. :ljubav :ples
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh