hyperion H0 vozni park

hyperion

Veteran foruma
Killer9990 kaže:
Brat ti je namjerno unistio modele ???

:shock:

WTF ?
Bolje da ne spominjem što mi je sve dosad uništio :tisina

Herceg, kamioni mi osim malo polomljene prikolice onog Sikua izgledaju čitavi.
 

hyperion

Veteran foruma
Sad mi nema druge nego da kupim novi. Dobro da mi nije uništio kojeg od onih, koji se više ne prodavaju... ma bolje da ne zovem vraga.
 

Killer9990

Poznati forumaš
To ti je iide-al-na prilika da počneš prijelaz na Herpu ili AWM ili Wikinga ili Carrarmu ili tako neke robne marke
;)
 

hyperion

Veteran foruma
Ovaj sam kupio krajem srpnja, ali sam ga tek danas uslikao

img6513resize.jpg


I time zaključujem 2012. godinu.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Kolega,zanima me ovaj sumarski Mercedes,dali je to Siku i ako moze jos par fotki. :palac_gore:
Imam nekoliko Siku TG-a sa sticama,ali mi se ovaj jako dopada zbog dizalice a nisam ga vidio kod mene u Mulleru. :(
Cijena?
 

hyperion

Veteran foruma
Killer9990 kaže:
Sudeći po tome, ova godina bi ti trebala biti najbolja do sada
Mislim da rekord još uvijek drži 2009. godina :) Tada sam bio skoro svaki mjesec u Moku.
 

Killer9990

Poznati forumaš
A onda sam valjda ja slijedeci na potezu
da se opskrbim modelima i potvrdim svoje mjesto na tronu
:cool:
 

MAN 422

Član foruma
Ovaj ROPA berač za repu je preopak :shock: :shock: , ogroman je, kod nas obično rade puno manji na 2 osovine. Jesi ga u Mulleru kupio? Jučer sam bio kod nas u Mulleru al primijetio bi sigurno da ga je bilo :|:
 

hyperion

Veteran foruma
MAN 422 kaže:
Jesi ga u Mulleru kupio? Jučer sam bio kod nas u Mulleru al primijetio bi sigurno da ga je bilo :|:
Kupio sam ga u Moku. U Mulleru u Ljubljani ga nisam vidio.
 

hyperion

Veteran foruma
hyperion kaže:
Jućer sam bio u Ljubljani i kako izgleda, sam uslikao Liebherr EC-B dizalicu u mjerilu 1:1. Keko, radi se toćno o modelu dizalice koji sam kupio od tebe, je li tako?



 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh