hyperion - modeli H0

hyperion

Veteran foruma
Moj prvi tramvaj s pogonom. Može se podešavati širina osovina.

img1041resize.jpg


img1042resize.jpg


img1043resize.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Kolega Borna mi je šenkao ovaj Lima (pomislim na glavni grad Perua) vagon, koji stvarno nije ništa posebno, no fino če se uključiti u Mehano putnički vlak kao službeni vagon. Doma sam mu stavio postolja.

img2663.jpg


img2664.jpg


img2665.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Uzevši u obzir koliko imaš avtiča, trebao bi jednu duugačku kompoziciju sa puuno takovih vagona!
No neka, sa jednim se počinje....
/na ovoga bi trebao složiti Renaultove avte/
 

1borna

Veteran foruma
Jednog dana kad budeš imao više takovih vagona napravi pločice raznih proizvođača automobila pa prema njima slaži i avtiče
 

hyperion

Veteran foruma
Zasad nemam nijednog R autiča. Bila je fora, kad sam pričao s Željkovim bratom oko mog rada u tvornici Revoz u NM (tvornica vozila u vlasništvu Renaulta), a ja nemam nijednog automobila. :hihihi:
 

hyperion

Veteran foruma
S poznanikom s kojim sam se kao klinac dosta družio, smo prije nekog vremena došli do rasprave o željeznicama, koje je posjedovao njegov tata. I tako je nakon raznih razgovora došlo do toga, da mi je početkom kolovoza poklonio svoj vozni park. Radi se o najmanje 30 godina staroj Mehanotehnici.

Ovim prvim 3 putničkim vagonima...

img2801a.jpg



...i ovom lokomotivom se ponovila 1992. godina. Samo što je ona garnitura imala sva tri vagona i loksu u zelenoj boji.

img2805a.jpg


img2802a.jpg


img2803a.jpg


img2804a.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Ovi teretni vagoni u malo čudnim bojama idealni su za postarivanje!
Ne možeš napraviti neku štetu jer ružniji ne mogu biti (zbog boje) a dobro će ti doći da se izvježbaš za neke ozbiljnije modele....
 

hyperion

Veteran foruma
Meni su dobri baš zbog toga, jer su dvoosovinci. Da, malo postarivanja i izgledat če u redu.
 

hyperion

Veteran foruma
Još male parnjaće

img2806a.jpg



Garnitura kakvu sam imao već u rujnu 1995, ova če preživjeti.

img2836.jpg



Izgleda da je bila napravljena u vrijeme kao ona prva. Naime 6ice na početku poštanskih brojeva su bili ukinuti u ožujku/martu 1996.

img2839.jpg



I ulov s susreta

img2840a.jpg



Draženzki, dobio je nove kotače

img2841a.jpg
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ooopaaaa vidi prinovu..pa jos preko bare modeli! Mora da su ti se jako svideli cim si se usudio pregaziti veliku baru..zbog ovih zelembaca!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Ova poslednja loksa sa 6 osovina ti je bas ovako zelena ruzna..trebas je se otarasiti:crazy:...
Koliko si je platio ako nije tajna?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh