hyperion - modeli H0

Bero01

Veteran foruma
Nisu svi opterećeni jednom epohom i jednom upravom!

Ovdje je razgovor bio o jamerc'i ali i tu postoje NEKA pravila kako to ide.
Ono kao, uparene lokomotive i caboosei od iste kompanije, epohe vagona pripasane sa lokomotivama, i slično...
i tamo je toga bilo.
Ne možeš staviti baš sve sa svime, jer to ipak nije bilo tako.
Kužiš?

PS _ možeš staviti SVE sa SVIME, ali samo ako radiš mexičke željeznice, oni zaista tako voze...
i to samo u Mexicu, jer kod njih završi sva furda sa sjevera, i dok ide - ide.
 

hyperion

Veteran foruma
Na Backovoj i na Tomislavovoj maketi vozi sve i svašta pa se nitko ne žali. Brojčile, ne znam zašto si se baš u mene zapiknuo.
 

challenger

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Ovdje je razgovor bio o jamerc'i ali i tu postoje NEKA pravila kako to ide.
Ono kao, uparene lokomotive i caboosei od iste kompanije, epohe vagona pripasane sa lokomotivama, i slično...
i tamo je toga bilo.
Ne možeš staviti baš sve sa svime, jer to ipak nije bilo tako.
Kužiš?

PS _ možeš staviti SVE sa SVIME, ali samo ako radiš mexičke željeznice, oni zaista tako voze...
i to samo u Mexicu, jer kod njih završi sva furda sa sjevera, i dok ide - ide.
Nit`sta dodati,niti oduzeti:hahahaha:Mexicke zeljeznice:hahahaha:
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Na Backovoj i na Tomislavovoj maketi vozi sve i svašta pa se nitko ne žali. Brojčile, ne znam zašto si se baš u mene zapiknuo.
Pa vidiš da te zezam:p..ili ti to moram napisati da bi shvatio:hmmm:
Vozi sta hoces i skupljaj niko ti ne moze zabraniti..
 

hyperion

Veteran foruma
Nema frke ali na momente mi se čini, da sam ti trn u oku. Još mi kolega forumaš na fejsu napiše svoje primedbe pa eto. :)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Mani te momente..moras da znas da raspoznajes salu od kritike!
Nisam razumeo to sa FB? Sta je to bilo?
 

hyperion

Veteran foruma
Najnovija vagona u kolekciji

img1682.jpg



Ovim sam Beri i Nenadu "Made their day" :)

img1697.jpg



Kompozicija za prijevoz automobila rastegnuta na podu

img1683.jpg
img1684.jpg
img1685.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Feder žica se teško lemi, mislim da je mesing povoljniji no ima još pogodniji materijal- čelična žica koja je pobakrena
pa se lako lemi. To je inače žica kojom se vari kod Co2 aparatima, uvijek na kraju velikog koluta ostane barem metar koji
se ne može upotrijebiti. Imade ih od 0.6, 0.8 i više mm, ja sam to nudio za sitniš pred neku godinu...
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Imade ih od 0.6, 0.8 i više mm,.
To je previse debelo..
Imas da kupis u radnjama koje prodaju repro materijal za izradu nakita mesing zicu u raznim debljinama a najbolja je 0.3mm zica!

Kosta jako malo..ja sam placao 9 metara 0.3mm zicu negde oko 1 euro;) a 0.5mm oko 1.5 eura
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Greska..kod nas u RS je 0.3mm oko 1.5e ali 50 metara sto je sasvim dovoljno da se kupi jednom i nikad vise;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh