Izrada Bullbarova 1:87

Josip1311

Član foruma
Zanima me dali je netko pokušao izraditi sam vlastiti bullbar(štangu) naprijed na vaš model kamiona???
 
A

Anonymous

Guest
Josip1311 kaže:
Zanima me dali je netko pokušao izraditi sam vlastiti bullbar(štangu) naprijed na vaš model kamiona???

Sad si mi dao ideju- pokušat ću nešto izraditi. Zanima te za neku posebnu marku kamiona ili onako općenito?
 

Josip1311

Član foruma
ma mislim opcenito izraditi,mislim da bi kao materijal bila najbolja ona tvrda žica,debljine tako da bi pasala kamionu,to se sve polemi sa lemilicom,možeš ovdje staviti slike,ako uspiješ napraviti... :palci_gore:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Josip1311 kaže:
ma mislim opcenito izraditi,mislim da bi kao materijal bila najbolja ona tvrda žica,debljine tako da bi pasala kamionu,to se sve polemi sa lemilicom,možeš ovdje staviti slike,ako uspiješ napraviti... :palci_gore:


Mislim da bi ti bolje pasala bakrena žica te debljine šta si zamislio! Bolje se da motati (nije žilava) i lijepo se lemi,a kad sve polemiš i vidiš da si zadovoljan uzmeš sprej pošpricaš i to bi bilo to :palac_gore:
 

Josip1311

Član foruma
Da na tu sam žicu mislio...a može se i složiti auspuh i ostale sitnice,evo pokušavam upravo nešto,ako uspijem stavljam slike...:) :naklon:
 
A

Anonymous

Guest
Nešto sam sastavio, a koliko sam uspio prosudite sami.
Fotografijesazvjezdicom106.jpg
 

Josip1311

Član foruma
Prijatelju,ono pogledam sliku,ma daj to je naručeno preko ebay-a ili tvornički,kad malo bolje pogledam,pa to je ručni rad,ostao sam bez komentara,svaka čast...:)))
-poslat ču ti PP pa mi objasni plizz..:))
 

zdaki

Aktivan član
Bravo telige :) Od kog materijala si ovo sastavio? Ja sam ranije pokusavao da odradim za jedan kamion od bakarne zice, lagana je za savijanje i jos dosta prednosti. Negde sam zaturiotaj bullbar pa nema slike :D lepo bi bilo da se na njima zalepi neka mrezica sto sitnija, mozda ona za komarce :D Probacu ovih dana, samo da se iscupam sa ovog faxa :)

http://littletruckworld.com/Detailworld/album/Bullfaenger/index.html
Usput bacite pogled na sajt, fenomenalan je :)
 
A

Anonymous

Guest
DSC07537.jpg



Na fotki je vidljivo sa čime i od čega sam izradio bullbar.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh