JŽ/SŽ 03-002 - Micro-Feinmechanik 99808 H.L.

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Micro Feinmechanik je napravio ovu loksu posle lobiranja g.xy /inicijalke namerno ne stavljam/ ali kao SŽ variantu. Jedan primjerak ima i ravnatelj Železniškega muzeja v Ljubljani. On je odmah napisao pismo u MF da jh obavijsti o greškama ali nije dobio nikakav odgovor. Priča je ista kao kod Roca sa 03. Muzejska varijanta. Naime g. Raucheneker /vlasnik MF) voli da radi muzjske varijante radi autentičnosti (ali znamo kako je kod nas sa time).Sve lokse koje je napravio /sa oznakama sa naših prostora/ imaju istog kuma. Kad je najavio da če praviti seriju 28 odabrao je onu iz Divače. Pošto je ta loksa samo približno autentična nekoliko puta sam razgovarao sa njime i slao mu druge fotografije ali na kraju nije napravio ništa. Da se vratim 03. Micro Feinmechanik lokse 03 i 145 nemaju pločica nego je to samo utisnuto u više slojeva. Zbog toga treba izbjegavati diranje lokse na tim mjestima je može da se natpis skine /moje vlastito iskustvo/. Tako da mislim da za to loksu netko sam jedkovao pločicu JŽ i stavio je gore.
Pozz
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Micro Feinmechanik je napravio ovu loksu posle lobiranja g.xy /inicijalke namerno ne stavljam/ ali kao SŽ variantu. Jedan primjerak ima i ravnatelj Železniškega muzeja v Ljubljani. On je odmah napisao pismo u MF da jh obavijsti o greškama ali nije dobio nikakav odgovor. Priča je ista kao kod Roca sa 03. Muzejska varijanta. Naime g. Raucheneker /vlasnik MF) voli da radi muzjske varijante radi autentičnosti (ali znamo kako je kod nas sa time).Sve lokse koje je napravio /sa oznakama sa naših prostora/ imaju istog kuma. Kad je najavio da če praviti seriju 28 odabrao je onu iz Divače. Pošto je ta loksa samo približno autentična nekoliko puta sam razgovarao sa njime i slao mu druge fotografije ali na kraju nije napravio ništa. Da se vratim 03. Micro Feinmechanik lokse 03 i 145 nemaju pločica nego je to samo utisnuto u više slojeva. Zbog toga treba izbjegavati diranje lokse na tim mjestima je može da se natpis skine /moje vlastito iskustvo/. Tako da mislim da za to loksu netko sam jedkovao pločicu JŽ i stavio je gore.
Pozz
:)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Evo je opet, ista loksa (007/010) i sa istim JŽ/SŽ tablicama na tenderu
ali ovaj put sa cenom skoro tri puta većom nego što se prodala prošli put.
Šeta što je ne šalju u Švedskoj... :plac: :hihihi:


03-002 JŽ - Micro Feinmechanik 99808 H.L. SE № 22 - b 0.JPG

03-002 JŽ - Micro Feinmechanik 99808 H.L. SE № 22 - b1.jpg
03-002 JŽ - Micro Feinmechanik 99808 H.L. SE № 22 - b2.jpg
03-002 JŽ - Micro Feinmechanik 99808 H.L. SE № 22 - b5.jpg
03-002 JŽ - Micro Feinmechanik 99808 H.L. SE № 22 - b8.jpg
 

Kameni

AC/DC-DCC podrška
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Šeta što je ne šalju u Švedskoj... :plac: :hihihi:
:hahahaha:Za 3000 EUR trebali bi pokloniti avionsku kartu :)

Odlično je napravljeno. Ne znam kakve su vozne karakteristike.... ali je iznimno dobro napravljena.

Nije da zakovičarim..... Loksa od skoro 3000 EUR na Roco Geoline tračnicama od par EUR kom. Znaju ovi majstori iz MF što valja :cool_2:
 

nik

Veteran foruma
:hahahaha:Za 3000 EUR trebali bi pokloniti avionsku kartu :)

Odlično je napravljeno. Ne znam kakve su vozne karakteristike.... ali je iznimno dobro napravljena.

Nije da zakovičarim..... Loksa od skoro 3000 EUR na Roco Geoline tračnicama od par EUR kom. Znaju ovi majstori iz MF što valja :cool_2:
Rocova je bolja.
 

Martin

Poznati forumaš
Ajme meni, tako neodoljivo zelim kupiti ovu MF.....
Da mi stoji u "vetrini", i da mogu nekom, sebi slicnom, prdonji reci kako sam je nabavio, i koliko sam je platio.....
Ne spominjuci, naravno, otkud mi novac.......
Svakako, u krugu milijardera s kojima svaki dan ispijam lozovacu....
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh