keko - N modeli

keko

Poznati forumaš
Čuda, čuda ima kod Shuce u stanu i skrivenim kutijama :D

Svega i svačega, svih epoha, država, unikata - ma milina. Ali najviše su mi se svidjeli modeli sa ovih prostora (dakao dizel najviše) :)

Drago mi je da sam te upregnuo i da će vjerojatno biti još toga (što će završiti na mojoj maketi >:finger: )
Ajde ljudi, toliko se slini na tim Karavelama, ima još samo jedan primjerak u Shucinoj kutiji LOL
 

keko

Poznati forumaš
nickname25 kaže:
predobri modeli, svaka čast njihovom autoru, a i tebi keko na super modelima.
Planira se digitalizacija uskoro? :ples

Nadam se da će modeli (barem HŽ, za sada) skoro biti digitalizirani i, nadam se, da će dobiti i rasvjetu :)
 

SHUCA

Poznati forumaš
E,moj Keko....putovaćeš ti k meni opet uskoro :ples
Kada me još "drži rad",hajde da pomaknem stvari sa JŽ 664 (HŽ 2062)...
Moglo bi ovo i u "Domaći modeli",ali ... :??: kada ih stalno pominješ, EVO :


Ima još ,ali da ne davim...
Uskoro montaža ecovanih rešetki hladnjaka, i još neke kozmetike po krovu.. >:)

Inače ona "pronađena" Karavel'ca je treća na lageru... :??:
Da tvoj kolega nije pitao za "Kozaru", ne bih kutiju ni otvarao...
Dođite još koji put... :D :D možda pronađem još nešto... :predaja:
Gde li ostavih onih 100 000 eura :D :??:
 

Attachments

  • 18 158.jpg
    18 158.jpg
    146.8 KB · Pregleda: 163
  • 18 156.jpg
    18 156.jpg
    116.1 KB · Pregleda: 163

keko

Poznati forumaš
Novost u mojoj kolekciji...

TRIX 12433

SVT 04.5 DB / epoha III


DSC07341.jpg


DSC07340.jpg


DSC07339.jpg


DSC07336.jpg


DSC07338.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
Prekrasan model!
U planu mi je isti samo II epoha od Liliputa ( bordo boje ) :palac_gore:
 

keko

Poznati forumaš
Model je jako dobro urađen. Fino, tiho i mirno vozi. Nisam mogao odolit da ga ne uzmem. :plaza:
Super je jer ima unutarnju rasvjetu kao i crveno i žuto svijetlo
 

NClight

Hybernated
Cccccc, mogao si nabaviti KATO/Hobbytrain-ov model (imao si ga na testu od mene?). Jeftiniji, bolji (detaljniji) a ima i verzija sa zvukom ;)
No, kako god... lijep modelčić, biti ćeš zadovoljan... a za slijedeću nabavku se sprema?
 

keko

Poznati forumaš
Hobbytrain više nikada! Nisam zadovoljan njime. Sve što sam imao je radilo probleme.
Tvoj (ovakav model) nije bio kod mene :D
Ovaj model sam dobio prilično jeftino, a jako sam zadovoljan njime - vidiš da se polako spušta granica s epohama >:finger:

Uz ovaj model kupio sam još Fleischmannovu DB BR 120, ali nju moram digitalizirati. To će pričekati dok ne kupim dekoder.

A što će biti sljedeće još ne znam... Znam samo da je mi SHUCA spremio Kenedija, a od njega će još doći Ličanka i mala Karavela.
Čekam još HŽ Karavelu da dođe s revizije :D , sa ugrađenom rasvjetom i zvukom klopa

To je otprilike to, ali sada čekam da se završi automatizacija, za koju sam mislio da će ići malo brže...no, nikud mi se ne žuri.
 

NClight

Hybernated
Kato-Hobbytrain je druga priča, jer je sve unutra KATO... čisti mrak od modela, jednog "onog" dana kad navratim do tebe doguram ti oba primjerka (dvo i tro-djelni) da ih proguraš po maketi ;) Nema to veze sa jeftilen Hobbytrainom rađenim kod Dapola ili u PRC (Kini)

Vidim, ozbiljno si potegnuo po "domaćicama"... Bravo! :palac_gore:

Automatizacija? Ajd malko pojasni u svojoj temi o maketi...
 

keko

Poznati forumaš
Malo da osvježim temu...
Danas sam malo napravio reda na polici i sad izgleda ovako... NEkada H0 polica,a sad mi i na nju jedva stanu duplo manji modeli :D Većina modela je u svojim kutijama, jer nikako da kupim staklo i da ga namontiram. Al doći će i to uskoro! :)
Manje - više je to sve, osim što je teretna ergela na maketi kao i FLIRT koji je na maketi od kada je došao (zbog svoje kompliciranosti da ga se po rukama premješta na policu i obratno)

DSC05067.jpg


DSC05068.jpg


DSC05069.jpg


DSC05070.jpg


DSC05071.jpg


DSC05072.jpg


DSC05073.jpg
 

keko

Poznati forumaš
Thanks!!!

Sad je sve u kutijama i izgleda kao da je u trgovini, ali kad postavim staklo onda ću ih sve povaditi da zabljasnu u punom sjaju :D
KAko je to H0 polica između ću dodati još jednu užu policu da bi dobio više prostora za slaganje modela :)

Mon kaže:
:palci_gore: keko!
Posebno za one dve lepotice made by Shuca! :ljubav

Shuca modeli imaju poseban tretman :D Jako sam zadovoljan s njima... HŽ se vratila na reviziju da se neke sitnice još riješe, a onda će i ona krasiti policu (ali i maketu) :D
 

keko

Poznati forumaš
Thanks!!! A i ti si imao prste u tome... :D
Nažalost -nemam odgovarajući dekoder za nju pa za sada je slika ovako bez svijetala. Fleischmann ima svoje neke mini dekodere i niti jedan drugi ne stane.

Loksa mi super izgleda... Daje malo promjenu na maketi i među modelima sa tim svojim specifičnim bojanjem i velikim Cargo natpisom :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh