Kolekcija Željka Halambeka

hyperion

Veteran foruma
Dakle predstavljam vam kolekciju cestovnih vozila prijatelja Željka. Predstavljena vozila se nalaze u vitrini u Brežicama. Posebno mi se sviđaju modeli vozila iz 60, 70. i 80. godina 20. stoljeća.

img3255.jpg
img3256.jpg
img3257.jpg
img3258.jpg
img3259.jpg
 

1borna

Veteran foruma
Sudeći po prašini na većini modela Željko se već dugo nije igrao sa njima (i da ih očisti malo usput).
Ima li kakvu autopraonicu u blizini, obzirom na količinu (i veličinu) sigurno bi dobio znatan popust!
 

hyperion

Veteran foruma
Sudeći po prašini na većini modela Željko se već dugo nije igrao sa njima (i da ih očisti malo usput).
Ima li kakvu autopraonicu u blizini, obzirom na količinu (i veličinu) sigurno bi dobio znatan popust!
Ja bi se s zadovoljstvom igrao s njima. Najbolje kad bi ja postao njihov vlasnik. :D

img3336.jpg
img3337.jpg
img3338.jpg
img3339.jpg
img3340.jpg
 

1borna

Veteran foruma
;)Dosta je toga barem za večeras, potrošio sam sve lajkove koje sam imao za ovaj mjesec!
/najbolje je da to rasporediš na tjedan dana.../
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh