M.Dusan-moja kolekcija vozila

M.Dusan

Član foruma
Pozdrav za sve clanove foruma.:papa:
Posle dugogodisnjeg posmatranja ovog foruma,napokon sam se i ja registrovao.Dugogodisnji sam zaljubljenik u HO (1/87) razmeru.Sakupljam sve sto je vezano za HO skalu.Lokomotive,vagone,autobuse,kamione,automobile.Kod mene u kolekciji su pretezno evropski modeli,ali imam izmedju ostalog i par americkih modela.
Za pocetak cu predstaviti jedan lep oldtimer.Buessing LU 11,proizvodjac Herpa.Naravno,u pitanju je HO (1/87) razmera.

P031213_13.15.jpg

P031213_13.16.jpg
 
Last edited by a moderator:

Mon

 
Osoblje foruma
Dobro nam došao Dušane i samo napred sa prezentacijom,
pošto si nas dugo sledio nema potrebe da te uveravam da nas ima brdo koji jedva čekamo da ti vidimo kolekciju! ;)

PS: posebno mi je drago da si zaljubljenik u evropski H0, bez razlike na to malo amerikanskih azilanata koje si udomio! :palac_gore: :hihihi:
 

Damir

 
Osoblje foruma
...Kada dodaješ slike onda klikni na opciju "cijela slika" tako da nisu minjaturne i da ih ostali forumaši ne moraju klikati kako bi vidjeli o čemu je riječ.:palac_gore:
 

M.Dusan

Član foruma
Zdravo Damire.:papa:
Hvala na odgovoru!Siguran sam da sam postavio dve fotografije,i sve je bilo u redu,i bile su obe fotografije u postu.Takodje nedostaju dve fotografije od autobusa,a postavio sam 4.Nema veze,postavicu ponovo...Man TGX V8 4.osovine,proizvodjac Herpa.P041213_14.50.jpg P041213_14.51.jpg
 
Last edited:

Damir

 
Osoblje foruma
Dušane,uredio tj.povećao sam ti i gornje fotke!
Kad budeš predstavljao želj.modele otvori temu na odgovarajućem podforumu i tamo ih postavi da se ne brkaju sa cestovnjacima.:papa:
 

M.Dusan

Član foruma
Upravo to sam hteo da predlozim,da mi neko od osoblja foruma poveca i prethodne slike.Citas mi misli Damire.Hvala ti na tome.:palac_gore: Naravno,podrazumeva se prezentacija na zeleznickom podforumu,kada dodjem do toga.Za sada cu biti tu.:fotic:Dva Kadet-a C u kupe varijanti.Proizvodjac I.M.U.,razmera 1/87.P060613_16.36.jpg P070613_20.06.jpg P291113_13.25.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh