M O D E L I ! ! !

  • Thread starter Anonymous
  • Datum prvog posta
A

Anonymous

Guest
Neka mi Bog (Thommo) :razz: oprosti, ali kad sam vidio ove fotke jednostavno nisam mogao odoljeti

lastdrag.jpg

mjerilo mi je tesko ocijeniti pa cu radije to ostaviti drugima


stockholm_gods.jpg

...ovo je najvjerojatnije G-spur (iako ne spada medju cestovnjake)

mali prijedlog Thommi - mozda moze neka tema gdje bi se prikazali ovakovi modeli. Ako nista drugo ljepo za vidjeti a i kao sto je vec netko (cini mi se Didy) spomenuo mozda nekoga potakne na ono, tipa "A, BAS TO SAM TRAZIO"

PS: A da temi bude naziv "A, BAS TO SAM TRAZIO" naravno uz obecanje forumasa da ce sadrzaj postova uvjek biti vezan na modele zeljeznice, autica, kamiona, brodova, kuca, tramvaja, i bla bla bla tako dalje
 

Mon

 
Osoblje foruma
Evo i od mene malo RC kamiona:







Mada, zar nema ovakvih tema u drugim forumima, da nismo previse otisli u stranu sa svim
cestovnim vozilima na ovom forumu?
Ipak je ovo forum za male zeljeznice...
:??: :??: :??:
 

Attachments

  • 1DSC08911.JPG
    1DSC08911.JPG
    211.6 KB · Pregleda: 169
  • 2DSC08912.JPG
    2DSC08912.JPG
    286.8 KB · Pregleda: 169
  • 3DSC08908.JPG
    3DSC08908.JPG
    257.3 KB · Pregleda: 169
  • 4DSC08908a.jpg
    4DSC08908a.jpg
    278.4 KB · Pregleda: 169
  • 5DSC08909.JPG
    5DSC08909.JPG
    306.1 KB · Pregleda: 169
A

Anonymous

Guest
...suti i uzivaj Mon :D dok nam moderatori ne daju po prstima :D Priznaj da niti ti nisi mogao odoljeti - genijalni su, samo cekaj dok se drugi forumasi probude :D :D :D Kakvo sam djete postao u ovim godinama he bo me >:) ako nebi volio imati jednog takovog (ili dva) ...jos ako imaju i zvuk - brum...brum. Ajd, probaj naci koliko kostaju, a i ja cu to ici traziti
 
A

Anonymous

Guest
Evo ja nasao, sleper Scania 4500SEK puta, minus, podjeljeno i pomnozeno i ono sve ostalo cca 3500HRK, pa onda jos toliko za prikoljic ili nesto manje - sveukupo 1000 €urica. E, sad neznam je li u cijenu kamiona uracunata i upravljacka napravica ili kako se vec zove ------ pogledao i to. RC napravica nije u cijeni, pa ni baterijice

http://www.secuimport.com/index.php/tru ... 3190bb85b7
 

Damir

 
Osoblje foruma
:eek: Fora,ali ja ću se ipak držati željeznice! 1000 EU,ajaj koliko modela i svega za maketu :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
OK piccolo :tisina , ali ja cu ipak da prihvatim Damirovo misljenje i ostanem da "radim" na zeljeznicu! :D

A ukoliko ti nadjes nesto sto bi hteo ovde kod mene samo reci, mogu da ti ga dovucem do CRO u leto.
Mada, zar nije sve puno jeftinije u D?
:??:
 
A

Anonymous

Guest
Ma bas ti hvala na ponudi. Pravi si vän ...ali ne vjerujem da ce mi ista trebati jer imam toliko drugog posla. (ovo sam mogao i PP) - ma dodam ja jos neku fotkicu ili link pa nek ostane tu di je. I gdje ce suza nego pod oko, tako, da opet trazim na svedskom forumu, sa velikom nadom, da necu nekome dosaditi

http://www.svensktmjforum.se/forum/foru ... ingsjuntan

...tema sa 66 :eek: stranica, nevjerojatno kako se oni zabavljaju i uce.

RE: "damir": nije bila sugestija nikome, i ja ostajem na H0, ali i u H0 sam vidio modela lokomotiva 7000-8000 €urica JEDNA potrazit cu tu stranicu ako nekog zanima
 

john

Član foruma
ppiccolo radi se o mjerilu 1/14,5.Tamiya je glavni proizvođać no ima i drugih.1000 eura je cijena(bar bi trebala biti) za model redy to run(RTR) model,no bez prikolice.Rovokopači i utovarivači koštaju puno,puno više! :D
 
A

Anonymous

Guest
Hvala john, mojih 1000 €urica je sa prikolicom ali nije RTR. Za rovokopace i utovarivace mi je sasvim razumljivo da su skuplji. Sigurno, kao ono - vise kanala, vise zglobova, svakako jaci motor, kompliciraniji prijenos i jos i jos....Ma bilo kako bilo ili kostalo koliko kostalo stvarcica je luda igracka. Sada samo treba pricekati svjetska natjecanja u toj kategoriji :D :D :D :D :D ako ih vec nema :D :D :D
 

john

Član foruma
piccolo kaže:
Hvala john, mojih 1000 €urica je sa prikolicom ali nije RTR. Za rovokopace i utovarivace mi je sasvim razumljivo da su skuplji. Sigurno, kao ono - vise kanala, vise zglobova, svakako jaci motor, kompliciraniji prijenos i jos i jos....Ma bilo kako bilo ili kostalo koliko kostalo stvarcica je luda igracka. Sada samo treba pricekati svjetska natjecanja u toj kategoriji :D :D :D :D :D ako ih vec nema :D :D :D

Da se na ebay-u nači i jeftinijih modela.Uglavnom može se proči i jeftinije od onih 1000 eura.Sve ovisi šta želiš imati na modelu!

Evo par linkova: http://cgi.ebay.com/Tamiya-R-C-SCANIA-R ... 4cf677f9db
http://cgi.ebay.com/Tamiya-R-C-1-14-Sca ... 2562b6456c

A ako te zanima evo jedan link od jednog zanimljivog foruma sa tom tematikom: http://www.scale4x4rc.org/forums/
 

john

Član foruma
Zaboravio sam ti napomenuti da pogledaš pod Big Rigs, Multi axle, & Tracked Vehicles
Ekipa tamo radi lude stvari!No mislim da moraš biti registriran da bi vidio slike modela.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh