Makete kamiona i radnih strojeva od sibica

Status
Not open for further replies.

Djole TTA

Novi član
zdaki kaže:
Pozdrav i drago mi je da si se prikljucio forumu. Veliko :palci_gore: i samo nastavi da stancas makete :D Radis ih brze nego sto bi kinezi, a sve kvalitetno i precizno :D

bogami bas i nije brzo,al kako je na pocetku bilo sad je odlicno ;)
 

Djole TTA

Novi član
005.jpg

003.jpg

001.jpg

001.jpg
 

mmatja

Poznati forumaš
Impresivno! :palci_gore: :palci_gore: :palci_gore: . Ali pošto je ovo forum o maloj željeznici, mislim da ne bi bilo na odmet napraviti i koju loksu... :hmmm :D
 

Mon

 
Osoblje foruma
mmatja kaže:
....Ali pošto je ovo forum o maloj željeznici, mislim da ne bi bilo na odmet napraviti i koju loksu... :hmmm :D

YES mmatja, stojim iza ideje 100%!
Hajde onda Djole TTA, zavuci rukave i na posao! :ples
 

Djole TTA

Novi član
a mozda i to bude jednog dana...Sa vlakovim bas i nisam puno upoznat tako da ce mi trebati bar neki nacrti i neke detaljnije slike i bice napravljeno....
 

Mon

 
Osoblje foruma
Mozes da pocnes od nase 661, bila je zastupljena u svim nasim zeljeznicama. :palac_gore:
 

Attachments

  • 661 diesel.jpg
    661 diesel.jpg
    59.3 KB · Pregleda: 49

Mon

 
Osoblje foruma
Djole TTA kaže:
ima li jos nekih nacrta odozdo odozgo ili nekih sa vise mjera????

Nazalost ja ih nemam ali na Net-u mozes da nadjes brdo fotografija sa svih strana ove lokomotive.
 

Gligi

Član foruma
O ovom liku sve najgore, ja bi proverio da li su ovo upste i njegovi radovi. . . posto doticni ima naviku da krade tudje stvari i da ih objavljuje kao svoje :!: Okacio je dosta mojih slika kamiona na jednoj grupi na fb i pisao kako je on to slikao, ja nemam nista protiv toga sto je kacio slike, ali pisati da si ti slikao nesto sto nisi i izmisljati slikao sam ih tu i tu, a pri tome nemati pojma ni o lokaciji, ni o vozilu, ni o vlasniku je strasno :S: Toliko od mene :zvizdi:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Gligi kaže:
Radi se o tome da je decko obicna slina, al njemu na cast ;)
[okvir]Dečki, može li bez vrijeđanja?
Te međusobne optužbe riješite preko pp-a, ili negdje drugdje![/okvir]
 
Status
Not open for further replies.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh