Malo vagona - bonbona

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Iz kolekcije vagon predstavljam nekoliko vagončiča koji su mi posebno dragi. Nije toliko začajno da se sve ukalapa u određenu epohu što mi se sviđa može se nači kod mene.
dsc01729.jpg

dsc01730.jpg
Brava

dsc01731.jpg

dsc01732.jpg
Trix

dsc01733.jpg

dsc01734.jpg
Trix
Dosta za danas treba nešto ostaviti za drugi put.
Kolekcija je sve tanja.
pozz
 

Damir

 
Osoblje foruma
:ljubav :palac_gore:
Prekrasni! Inače postoji puno vagona iz epohe I i II,a samo ih Marklin proizvodi.
Mislim da ću početi kupovati njihove vagone naravno i mjenjati kotače.
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Pogledaj malo i kod Trix-a-.Naime kod vagona Trix je bio brži i bolji a sad kad su zajedno sve je ista priča. Ali kod trix ne bih trebao menjati kotaće.
Suprotno je kod loksi /iako Nik tvrdi drugčije/ gde je marklin bio konstruktor a onda ih je radio trix za dc.
pozz
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Takvi komentari ili dopune su uvjek dobrodošle. Podjelimo ljepotane možda se još ko usudi skupljati ove epohe.
pozz
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Tako treba neka sllike govore. Što više slika. Napravimo najbolju temu bez riječi. :ples
kasti
 

matt

Član foruma
Roco i Brawa
 

Attachments

  • 2013-01-20 14.50.27.jpg
    2013-01-20 14.50.27.jpg
    97.4 KB · Pregleda: 47
  • 2013-01-20 14.50.48.jpg
    2013-01-20 14.50.48.jpg
    98.1 KB · Pregleda: 47

Damir

 
Osoblje foruma
Šta nevalja sa Fleischmann-om?
Ovakva 3 vagona i ja imam. Moji imaju originalnu rasvjetu i super su mi baš pravi bomboni. ;)
 

Martin

Poznati forumaš
A, hm, ovo "k vragu" nije bilo u tom smislu. Nego, kako vele ovdje, "vrajži" Fleischmann.........
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh