materijal za maketu

hyperion

Veteran foruma
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

Koliko debela cijevćica je potrebna za izradu stupova prometnih znakova?
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

Ove mesing cijevi (suplje) imaju u tri promjera : ovu sto je kolega stavio koliko vidim moze proci za stubove..imam je i ja;to je srednja velicina..(ja sam je kupio za materijal za visecjevni raketni bacac)
Za prometne znakove ima u prodaji cjev manjeg promjera idealna za znakove..
Postoje i cijevi punjene..tako da za KM mrezu, semafore i znakove samo treba malo volje i maste..
Dakle po Obijima..Baumax i sl..trgovinama
 

vule

Poznati forumaš
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

MrVirus kaže:
evo čisto da podijelim jednu informaciju...
kupio sam danas mesinganu cijevčicu od 1 m u Pevecu za 10,00 kuna, a idealna je za stupove signala, semafora i sl...
a gde si to v pevcu našel,na kojem odjelu?
 

MrVirus

Poznati forumaš
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

nemam pojma pod kaj bi to moglo biti...slučajno sam na to naletio danas kad sam švrljao po pevecu.
 

vule

Poznati forumaš
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

pa otprilike,na namještaju,keramiki,elektroniki!!!! :D
 

1borna

Veteran foruma
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

A bit će valjda među alatima,okovima i ostalim materijalom za nas modelare... >:)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Re: DIY-Signal pružnog prijelaza

hyperion kaže:
A čime ih režete na manje komade?
pa bilo kojom pilicom za metal....
(ja sam morao nakdando malo brusnim papirom rub popraviti nakon rezanja al ništa strašno, materijal je ok )
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh