MAV/GySEV modeli

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
AM599006_2015-06.JPG
AlbertModell 599006
AM599010_2015-06.JPG
AlbertModell 599010

Kao prije, plosnati vagoni su kod mene po 36 EUR a Eams vagoni 40 EUR plus poštarina.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Jedno pitanjce oko tih vagona ali molim bez zamjerki. Nemam toliko vremena hodati uz pruge i stanice (već u Sloveniji mi je problem:) ) ali zanima me, jel se vide ove vagone na prugama u našim republikama bivše Jugoslavije?
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Hvala Wiggume :) Samo toliko, od Eamsa je moguće dobiti samo još 599402 i 599010, sve ostalo je već prodato. Vjerojatno ih je moguće dobiti preko Memobe.
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Izgleda da Albert još nije dobio dozvole za korištenje RCH loga. Vjerujem da će i novi modeli biti perfektni, i koliko vidim iz fotografija pravi vagoni Tams i Shimmns 477 7 dolaze (ili su dolazili) u Hrvatsku (poznate su mi fotografije iz Rijeke) i Srbiju, ali se ne sjećam da bi ih ikada vidio u Sloveniji, na pruzi Hodoš - Pragersko.
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Evo oficijelno oko tih vagona. Shimmns vagoni za sad još ne budu u dućanima nego samo Tams vagoni. Vagona je 6 sa različitim brojevima i dva imaju vrata drugčija. Svi su sa MAV registracijom, nema GYSEV, nema RCH :( Ja ih mogu dobiti za 40 EUR po vagonu plus poštarina. Na slikama koje sam dobio na žalost ne vidim datume revizija ali izgledaju kao da su iz poslednjih 10-15 godina.
 

Izidor

Član foruma
Pa teško, da bi Albert Model napravio taj model kao GySev variantu, jer oni tih vagona nemaju u svom voznom parku :cool_2::hahahaha:
 

wiggum

Veteran foruma
Da, ali sansa da iz Vasutmodell-a posalju odgovor na upit, je ravna zgoditku na lutriji. Dosada sam poslao 3maila kroz par godina i nikad nisam dobio odgovor.
:wc:
 

Thommo

 
Osoblje foruma

Thommo

 
Osoblje foruma
2006. Kukuljanovo, iznad Rijeke
mavtams1fs0.jpg

Rijeka, 6/2015.
IMG_9987_zpszpgcloqk.jpg

IMG_9988_zpsll14c47e.jpg
 

damir661

Veteran foruma
Evo oficijelno oko tih vagona. Shimmns vagoni za sad još ne budu u dućanima nego samo Tams vagoni. Vagona je 6 sa različitim brojevima i dva imaju vrata drugčija. Svi su sa MAV registracijom, nema GYSEV, nema RCH :( Ja ih mogu dobiti za 40 EUR po vagonu plus poštarina. Na slikama koje sam dobio na žalost ne vidim datume revizija ali izgledaju kao da su iz poslednjih 10-15 godina.
Predpostavljam da su razlike u vratima, kao na mojoj i na slici od Thome?
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh