Meine autos!

Damir

 
Osoblje foruma
Ovdije ću prikazati moje modele autića u mjerilu 1:87 H0.
Vozila uglavnom prate moje željezničke modele koji su epohe II-III Njemačkih željeznica ;)
Za početak jedan prekrasni primjerak Brekina Krupp kamiončić.

001-1.jpg
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Oooopaa imas ti lepih modela ovde Damire! Krijes tvoj vozni park nisam znao da imas ovu skromnu kolekciju..
 

Mon

 
Osoblje foruma
Busch-ov MB mi je nesto poznat Damire a i daje mi ideju. ;)
Da ga posaljes Vuletu!? :zvizdi: :D
 

Damir

 
Osoblje foruma
Kad sam ga ugledao na pultu jednog Austrijanca odmah sam se sjetio Vuleta i njegove prerade u Krstića :D
Samo ovaj je pre uredan da bi to bio,ali može postati ;)
 

hyperion

Veteran foruma
Da li itko sječa reklame za Čarli "Kad žena gura vlak...?" I još jedna reklama, u kojoj žena gleda kroz prozor kako prolazi putnički vlak? Zatim dođe muškarac koji ju zagrli. Obje reklame su se emitirale negdje oko 1990. godine.
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Ove s čarlijem se sjećam kroz maglu, ali se dobro sjećam glazbe s ove druge koju spominješ Dinah Washington - "What A Difference A Day Made". Mislim da je u pitanju bio neki after shave miris....
 

hyperion

Veteran foruma
Wile E Coyote kaže:
ali se dobro sjećam glazbe s ove druge koju spominješ Dinah Washington - "What A Difference A Day Made". Mislim da je u pitanju bio neki after shave miris....
Je, to je ta :palci_gore: Žena se naginje kroz prozor, a izvana prolazi putnički vlak, uz to i upaljen svijetlosni signal, koji cestovnim vozilima zabranjuje prijelaz preko pruge.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh