Missing thread

Status
Not open for further replies.

1borna

Veteran foruma
Pred nekoliko godina je bio neki neprijateljski napad na forum (?) pa je puno toga nestalo!
Nešto su uspjeli povratiti a dosta toga je izbrisano pa je pisanje iz nova jedini način.

thomcro

Aktivan član
Da, sjećam se toga i mislim da je baš tad to nestalo.

Hm, opet to pisat ... koliko sam prije kojih sat-dva vidio bilo je oko 12 stranica ... ko bi to sve napisao opet. Da možda u nekoj lajt verziji ali sve, nemam ja više ni živaca ni vremena za to.

Mon

Osoblje foruma
Pred nekoliko godina je bio neki neprijateljski napad na forum (?) pa je puno toga nestalo!
Nešto su uspjeli povratiti a dosta toga je izbrisano pa je pisanje iz nova jedini način.
Pad hosting-servera i tadašnja nemogućnost zaštite istog od DDoS napada nema nikakve veze sa nekakvim "neprijateljskim napadom na forum".

Tražim temu u kojoj sam radio žutke ali te teme izgleda da nema (barem ju ja nemogu naći) -> http://forum.malezeljeznice.net/index.php?threads/jŽ362-hŽ1061-by-thomcro.748/
Može li se ikako ta tema vratiti u život ili će ju trebati nanovo pisati?
Najbolje je ponovo napisati temu ukoliko se materijali (fotografije izrade) čuvaju.
:palac_gore:
.

thomcro

Aktivan član
...
Najbolje je ponovo napisati temu ukoliko se materijali (fotografije izrade) čuvaju.
.
Imam nešto sačuvano na jednom drugom forumu ali ovdje je bil prikazan gotovo cijeli postupak (mislim da je falilo možda zadnjih mjesec-dva).

Budem vidio šta je sačuvano pa eventualno prepišem neku lajt verziju. Ali ne odmah, nemam ja sad toliko vremena za to.

Mon

Osoblje foruma
Hmm, pa što je DDoS napad nego neprijateljski?
Jeste ali nije napad na forum (kao što si ti naveo), već na server tj na brdo servera u to vreme.

Imam nešto sačuvano na jednom drugom forumu ali ovdje je bil prikazan gotovo cijeli postupak (mislim da je falilo možda zadnjih mjesec-dva).

Budem vidio šta je sačuvano pa eventualno prepišem neku lajt verziju. Ali ne odmah, nemam ja sad toliko vremena za to.
.

Status
Not open for further replies.

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh