Modelarske novosti 2013. - katalozi

Damir

 
Osoblje foruma
Već je počelo,a nije ni 10 mjesec 2012 godine :D Faller
U ovu temu postavljajmo kataloge vezane uz naš hobi za slijedeću godinu.
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Re: Katalozi za 2013 godinu!

Kad prije ? s:xx:
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Ajme gde je tu neka novost. Dobro ako je neko počeo sa hobijem na početku stolječa onda mu je novo inače sve staro samo sa šnitštele.
Istinito se nadam bar jednom novom modelu kod Roca . I Marklin je napravio ono što je več bilo napravljeno BR 58 ala našu JŽ 36 . Cjena je standard u ova doba. 400 ojriča za loksu sa sound decoderom .
Nada umire poslednja. 14 januara značemo sve.
pozz
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
da da, to znam, njima je slovacka, slovenija i slavonija jedno te isto, i ako im ides objasnjavati razliku onda ih to NERVIRA i kazu ti kako im je "egal" (svejedno).

ali zato i u najvecem pijanstvu znaju razliku izmedju litve, latve, letve, blitve, latvije, litvanije letonije, estonije i ostalih nebitnih p.zdarija. >:)

ali zato probaj tamo reci da ti je Allgäu i Oberallgäu jedno te isto... pa to je ko da se igras s zivotom >:D:

a oni onda naprave ovakav jedan GAF i onda to jos printaju i prodaju. :uvrnut
 

SBB-CFF-FFS

Aktivan član
Supporter (2016)
pogledao sam malo ovaj PIKO katalog s novostima... bome su se "obukli malo u široke gaće"... cijene su im kod nekih stvari "jače" nego istovjetni modeli kod Roco-a.... Piko adio!
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
SBB-CFF-FFS kaže:
pogledao sam malo ovaj PIKO katalog s novostima... bome su se "obukli malo u široke gaće"... cijene su im kod nekih stvari "jače" nego istovjetni modeli kod Roco-a.... Piko adio!

Ono što im je donedavno bio glavni adut, omjer cijena/dobiveno, sad će pretvoriti u nedostatak....Doduše, već su u 2012. počeli navlačit široke gaće, sad su se dodatno zatvorili...
 

Davor

Veteran foruma
SBB-CFF-FFS kaže:
da da, to znam, njima je slovacka, slovenija i slavonija jedno te isto.

U najnovijem broju licencnog časopisa Putovanja za dvoje na karti srednje Evrope, kao istočni sused Češke piše SLOVENIJA. :uvrnut
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh