Modelarske novosti u 2012. (USA modeli)

Thommo

 
Osoblje foruma
Evo novosti i za USA fanove...

Athearn najavljuje GP38-2 dizelku, dugo očekivani model među američkim modelarima, i to u najkvalitetnijoj Genesis liniji.


Nekoliko slika, (C) Nashoba @ http://forum.atlasrr.com/

Originally posted by Nashoba
001.jpg


002.jpg


003.jpg


004.jpg
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Ne znam, ali mene oduševljavaju američki GE i EMD dieseli.
Izdvajam dvije lokse iz Paragon2 serije BLI-ja

Evo prve makine, GE AC6000, GE Demonstrator #6001


AC6000 ove godine dolazi u nekoliko varijanti, uključujući BNSF, CSX, Canadina National, Union Pacific, Kansas City Southern itd...
Cijena? $300 za loksu sa soundom i DCC

Volite paru? Imaju i to. Poglečte ovu uglađenu ljepoticu; Pennsylvania RailRoad T1 4-4-4-4, #5524,


$450, dim, sound i DCC
 

Mon

 
Osoblje foruma
Iako nisam fan americkih modela, priznajem da su ovi modeli pravi grom!

Wile E Coyote jel znas mozda koji je najmanji radijus za parnjacu?
 

nik

Veteran foruma
BLI ima jako puno problema sa kvalitetom svojih proizvoda. I kada je u pitanju izrada mehaničkih i eletričnih/elektroničkih dijelova a i kada je riječ o diskutabilnim konstrukcijskim rješenjima. A i montaža i farbanje su im sve samo ne za pohvalu. Rađe zaobići. Ima i drugih proizvođača koji mogu puno bolje; Athern, Trix, MTH itd.

Da ne budem potouno OT; Trix je za ovu godinu najavio Big Boy sa 'ušima'.

Trix_22115-2.jpg
 

The Milwaukee Road

Član foruma
nik kaže:
BLI ima jako puno problema sa kvalitetom svojih proizvoda. I kada je u pitanju izrada mehaničkih i eletričnih/elektroničkih dijelova a i kada je riječ o diskutabilnim konstrukcijskim rješenjima. A i montaža i farbanje su im sve samo ne za pohvalu. Rađe zaobići. Ima i drugih proizvođača koji mogu puno bolje; Athern, Trix, MTH itd.

Da ne budem potouno OT; Trix je za ovu godinu najavio Big Boy sa 'ušima'.

http://www.roundhouse.ch/Grafik/Trix_HO ... 2115-2.jpg
Pozdravljeni!

Želim potrditi zgornje pisanje. Imam BLI-jevo lokomotivo SD-9. Lokomotiva je na pogled lepo narejena in zvok je kvaliteten, pač dober zvočnik. Katastrofa je programiranje zvočnega dekoderja. Narediti ne moreš NIČ! Pisal sem na tri ameriške forume o tej zadevi in odgovori niso bili nič vzpodbudni. Odgovorov je bilo kar nekaj in nihče od teh ni pohvalil dekoderja, vsi so kritizirali programiranje. Enake ugotovitve kot moja - ne da se programirat. Na omenjenih forumih smo tako "ugotoviliI" da je lokomotiva verjetno bolj mišljena za analogno uporavljanje. To so bili prvi modeli, ki so nudili zvok v taki obliki na analognem sistemu. Tam se pač nič ne programira. In še drugi problem - mehanski, ki tudi ni osamljen, torej ni samo moj problem; lokomotiva cuka ko pelje. Zato odsvetujem nakup modelov BLI. Kolikor mi je znano, pri Broadwayu niso ničesar ukrenili v tej smeri.

LP
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh