Modeli by crhav!

Damir

 
Osoblje foruma
Uz dopuštenje gosp.Crhe pustiti ću u javnost fotke njegovih modela.

222.jpg


223.jpg


224.jpg


225.jpg


229.jpg


226.jpg


227.jpg


228.jpg
 

Igor_A.

Član foruma
Modeli su sjajni :palac_gore: , fotke su tako-tako, al' su prihvatljive s obzirom da se fotoseansa odigravala na stolu ;) . Rado bi ih i ja fotografirao klopa , uz malo truda vjerujem da bi sa svojim fotićem i uz upotrebu stativa uspio dobiti kvalitetnije fotke. Hvala što si fotke podjelio s nama, a g. Veimiru kapa do poda :naklon:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Dragi Igore,sa ovim aparatom što ja slikam dobro je da skakavci ne iskaču iz njega kakva je kanta :D
Gledao sam tvoje slike i ne da su izvrsne nego tebi kapa do poda :naklon:
Imat ćemo se još prilike sretati sa gosp. Crhom pa te rado pozovemo da nam se pridružiš.
Dobro govoriš,slikanje na stolu stativ ne postoji,a i nije adekvatna ni pozadina,ali što je tu je ;)
 

SHUCA

Poznati forumaš
:ples2: za Crhu , :naklon: i tebi za foto-seansu...
Bolje ista no nista !!!! Ovo je sasvim solidno fotografisano :palac_gore:
Drugi puta postavi tender na JZ 32 pravilno !
 

Igor_A.

Član foruma
damir kaže:
Imat ćemo se još prilike sretati sa gosp. Crhom pa te rado pozovemo da nam se pridružiš.

Vrlo rado bi fotografirao njegove modele, jedino nisam siguran da li bi mi se samo zbog fotografiranja dalo putovati do Rijeke ili Rovinja. Ali ako bi gospodin Crha kojim slučajem dolazio u Zagreb sa svojim modelima, valjalo bi iskoristiti priliku pa dogovoriti i fotografiranje. Iako i fotke koje je sam gospodin Crha stavljao na forume i koje sam gledao, su vrlo dobre. U svakom slučaju bilo bi mi zadovoljstvo, pa ako se pruži prilika na nekoj budućoj izložbi ili susretu modelara možda se želja i ostvari ;) .
 

crhav

Aktivan član
Zahvaljujem od srca svim prisutnima na danasnjem malom sastanku Stacion-a u Matuljima!
Vrijeme je bilo lijepo i korisno iskoristeno za razgovor i zamjenu iskustva i modelarstava zeljeznica.
Prilazem jednu sliku sa tog sastanka.
Jos jednom puno hvala prisutnima.
Velimir


Uploaded with ImageShack.us
 

Mon

 
Osoblje foruma
It's done!

Ne zamerite Damiru za postavljanje teme u pogresnu rubriku,
sigurno mu je bilo tesko da produzi da razmislja "hladnom glavom" posle pogleda na vase odn. nase modele!
:)
 

Damir

 
Osoblje foruma
SHUCA kaže:
:ples2: za Crhu , :naklon: i tebi za foto-seansu...
Bolje ista no nista !!!! Ovo je sasvim solidno fotografisano :palac_gore:
Drugi puta postavi tender na JZ 32 pravilno !


To sam skužio kad je već foto-seansa prošla i slike bile u photobucket-u :D :D :D
SHUCO oko sokolovo :geek:
 

jz82

Novi član
Za modele nemam reci.Velimire svaka Vam cast.Oprostite koja je debljina pocinkovanog lima...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh