Modeli iz Virovitice

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Borna jesam , kao naivno malo dijete jesam , pogodio sam predobru cijenu za oba seta u komadu i onda je tu beneficiju zgazio PDV 25% a nisam uopće razmišljao odakle dolazi dok nije stigao papir sa carine
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Čekamo obiteljsku sliku! :)
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Da li se dodatni vagoni mogu kopčati s Mehano brzim vlakovima?
Hyperione vagoni se ne mogu kopčati zbog toga jer je drugačiji način kopčanja a ujedno u donjem dijelu ima pin za spajanje na drugi set vagona radi osvjetljenja a taj pin nije baš mali
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
tgv 1.jpg.jpg tgv2.jpg.jpg tgv3.jpg.jpg

Ova najgornja kompozicija iznad vitrine u kutijama je 13 djelni ICE 1 od Fleischmana
Prvi red - Jagenddorfer Railjet Highend znači zvuk digitalija osvjetljenje sve ima
Drugi red - Profi Mehano prestige set Duplex TGV
Treći red - Mehano Prestige ICE 3 - digitalija, osvjetljenje
4. TGV World record profi verzija od Jouef-a digitalija i zvuk
5. ICE 2 od Fleischmana - digitalija i osvjetljenje
6. TGV Sud East nedostaju mi još 3 vagona 2. klase , profi verzija kao i ostali sav interijer i metalni aktivni pantografi, osvjetljenje i digitalija
7. Trix TGV POS , digitalija, osvjetljenje sve ima i još kompletni metalni
8. Trix TGV PBKA , digitalija, osvjetljenje sve i još kompletni metalni
9. Mehano prestige sa interijerom, bez digitalije , TGV AVE - španjolski brzi vlak

Ostale još nemam mjesta jer je nova vitrina u izradi
 

hyperion

Veteran foruma
Hyperione vagoni se ne mogu kopčati zbog toga jer je drugačiji način kopčanja a ujedno u donjem dijelu ima pin za spajanje na drugi set vagona radi osvjetljenja a taj pin nije baš mali
Malo je potrajalo da je stigel odgovor, ali bolje kasnije nego nikad.
Što se vagona za ICE 1 tiče, čemo se dogovarat u subotu.
 

keniki7

Član foruma
Ništa od Roca, pa čak ni ICT - diesel ?
A fali još i Experimentalni IC od Fleischmanna (sa lila crtom) i Eurostar i cijela familija švicarsko-talijanskih Pendolina (ETR-ova) pa onda engleski brzi vlakovi IC125, IC225 (Lima) ,Virgin Train (Bachmann), Blue Rapier (Hornby) i i i i i i
Mislim da će trebati još ovakvih ogromnih veličanstvenih vitrina !
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Malo je potrajalo da je stigel odgovor, ali bolje kasnije nego nikad.
Što se vagona za ICE 1 tiče, čemo se dogovarat u subotu.
Naravno sve je rezervirano da prvi odabereš ,-)
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ništa od Roca, pa čak ni ICT - diesel ?
A fali još i Experimentalni IC od Fleischmanna (sa lila crtom) i Eurostar i cijela familija švicarsko-talijanskih Pendolina (ETR-ova) pa onda engleski brzi vlakovi IC125, IC225 (Lima) ,Virgin Train (Bachmann), Blue Rapier (Hornby) i i i i i i
Mislim da će trebati još ovakvih ogromnih veličanstvenih vitrina !

Slažem se sa Vama potpuno , ispunjavam polako uvjet broj 2 a to je još vitrina , savjetnika za modele imam i polako me usmjerava ... teško mu je jer kao i svaki fan male željeznice stalno zalutam ...i u drugu epohu, u drugu upravu ...
No trudim se , slike i vitrine se polako mijenjaju , nadopunjuju, izmjenjuju pa ću tako i ja opet malo slike mijenjat..
Za neke od gore navedenih modela nisam nikad čuo tako da slike, linkovi i podaci o njima bi bili vrlo dobrodošli
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Naravno sve je rezervirano da prvi odabereš ,-)
Samo ipak smatram da ako @hyperion na uzme čevapa za naš stol, da mu pregovori budu bezuspješni!:crazy:
Ipak će imat posla s cijelom ekipom!
:hmmm:

:D
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Koštalo ga bude ko Svetog Petra kajgana
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Što se roka tiče eventualno TEE garnitura ovi ostali brzi vlakovi od roka nemaju interijer malo sam picajzla oko toga
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Ovo je stiglo da možemo držat Damira i kretanja njegove vojne kompozicije na oku... isplovljava za koji dan
DSCF0490_zps56078ac2.jpg
 

Goran

Aktivan član
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter 2020
Za koji dan slike i svih krokodilki iz kolekcije na jednom mjestu ;) ( a šta da kažem tu i tamo uvijek malo zalutam:crvenilo:)
 

keniki7

Član foruma
Jel' se stvarno čuje kao da se teški krokodil kreće ? Tako bar piše u opisu originala (stvarne lokomotive), da je ta lokomotiva dobila ime po tom posebnom zvuku pomicanja silnih poluga.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
I njegovi ameri na "spavanju" kod mene,vec je to malo veca brojka.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh