moja mala pocetna kolekcija

kiler

Član foruma
moja mala pocetna kolekcija


jucer stiglo busom iz njemacke
ovaj stroj imam oko 2 mj
 

Attachments

  • S5030018.JPG
    S5030018.JPG
    218.8 KB · Pregleda: 476
  • S5030016.JPG
    S5030016.JPG
    284.4 KB · Pregleda: 480
  • S5030017.JPG
    S5030017.JPG
    252.6 KB · Pregleda: 478
  • S5030019.JPG
    S5030019.JPG
    212.7 KB · Pregleda: 477

Damir

 
Osoblje foruma
Bravo kolega :palci_gore: znači i kod tebe digitalija? Neka, tako i treba! Samo neka modeli voze i ne stoje na maketi,živio :palac_gore:
 

mmatja

Poznati forumaš
Možda malo provokativno pitanje: Zašto se večina Vas odlučuje za Piko digital? :??: Zašto ne za Roco, koji nudi mnoooogo više mogučnosti za dogradnju sistema. Pored toga mi se čini, da nije neka bitna razlika u cijeni start setova. A što se kvalitete samih modela pritiče, i tu je Roco u neosporivoj prednosti.
L.P.
 

kiler

Član foruma
mmatja kaže:
Možda malo provokativno pitanje: Zašto se večina Vas odlučuje za Piko digital? :??: Zašto ne za Roco, koji nudi mnoooogo više mogučnosti za dogradnju sistema. Pored toga mi se čini, da nije neka bitna razlika u cijeni start setova. A što se kvalitete samih modela pritiče, i tu je Roco u neosporivoj prednosti.
L.P.


tu si u pravu matija :palac_gore: . malo sam se i ja zaletio sa start setom sljedeci je od rocca dok sam skuzio sto je rocco a sto piko pa sve ostalo jbg vec uplatio pika ok prvi start set drugi ce biti bolji . jbg ucis dok si ziv.
 

kiler

Član foruma
damir kaže:
Bravo kolega :palci_gore: znači i kod tebe digitalija? Neka, tako i treba! Samo neka modeli voze i ne stoje na maketi,živio :palac_gore:


nadam se da ce uskoro poceti izrada makete.
 
A

Anonymous

Guest
mmatja kaže:
Možda malo provokativno pitanje: Zašto se večina Vas odlučuje za Piko digital? :??: Zašto ne za Roco, koji nudi mnoooogo više mogučnosti za dogradnju sistema. Pored toga mi se čini, da nije neka bitna razlika u cijeni start setova. A što se kvalitete samih modela pritiče, i tu je Roco u neosporivoj prednosti.
L.P.

Sve si razmisljam kupiti jos jedan FL. starset sa ProfiBossom. PB i ja postajemo prijatelji :D :D
 

mmatja

Poznati forumaš
piccolo kaže:
mmatja kaže:
Možda malo provokativno pitanje: Zašto se večina Vas odlučuje za Piko digital? :??: Zašto ne za Roco, koji nudi mnoooogo više mogučnosti za dogradnju sistema. Pored toga mi se čini, da nije neka bitna razlika u cijeni start setova. A što se kvalitete samih modela pritiče, i tu je Roco u neosporivoj prednosti.
L.P.

Sve si razmisljam kupiti jos jedan FL. starset sa ProfiBossom. PB i ja postajemo prijatelji :D :D
E, to če biti malo teže ustvariti, pošto ga više FL ne proizvodi..Svi njihovi digitalni setovi su, odkad su pod istom gazdom, sa Multimausem. Možda negde na e-Bayu pronađeš nekoga koji se ga hoče rješiti... :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh