Moje sitne prerade...

M.Dusan

Član foruma
U pitanju je Brekina- Mercedes-Benz L 4500 S LF 1/87
Radio sam samo sa temperama,i sa crnim flomasterom,u kombinaciji za 70% alkoholom,i stapicem za usi.Iskljucivo tako,jer mogu sve u krajnjem slucaju da operem sa vodom.Ovaj se zapalio sa leve strane!Sve sugestije,ili kritike,su dobrodosle,u cilju sto vernijeg prikaza zamisljene situacije,tj.modela.Nije sve gotovo do kraja,ali po mom misljenju,dobro sam zapoceo...valjda:help:P020714_09.40_[01].jpg P020714_09.40_[02].jpg P020714_09.45.jpg P020714_09.45_[01].jpg
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Vatrogasci u plamenu:palci_gore:.
 

Pejc

Veteran foruma
Interesantno izgleda ovaj izgoreli deo, samo obavezno poradi na ostatku vozila koje izgleda kao da je upravo izašlo iz auto salona ;)
 

M.Dusan

Član foruma
Interesantno izgleda ovaj izgoreli deo, samo obavezno poradi na ostatku vozila koje izgleda kao da je upravo izašlo iz auto salona ;)
Ovo je samo pocetak.Odradicu ceo model,strpljivo i lagano.Sad trenutno sam posvecen epohi II,i zanimam se lagano.
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ne bih ja dirao ovaj model da nisam video uzivo,(ne isti,ali slican)...izgoreo sa leve strane,kao i ovaj moj model.Nije nerealno!Sa vatrom se nije za zajebavati...:hmmm:
Jos sa nekog rashodovanog modela uzeti kotace,pa ovu gumu rastaliti,da izgleda prazno?
 

M.Dusan

Član foruma
Zivce mi pokida ovaj Faun.U super je stanju,ali nemam orginalne blatobrane pozadi,i to me izludjuje.Nadjem dva para Kibri blatobrana,i jedni su orginal,kakvi mi trebaju,ali nemaju konstrukciju koja ih spaja prilikom montiranja,vec su posebno.Sve sam nacine isprobao prilikom montiranja,i idealno resenje je da se zalepe za tovarni deo.To sam odradio,ali kada su zalepljeni za tovarni deo,previse su unutra,i ostaju mi zadnji tockovi da strce.Kada se gleda sa profila,sve izgleda odlicno,ali kada se baci pogled odozgo,onda to nije to,za mene.Smeta mi.Upravo danas mi je samo doslo resenje,za sada...odem da operem blatobrane iznad kade,i jedan mi slucajno ispadne, i ode pravo u odvodne cevi.Uhh,odvalio sam,ali sam i prestao da se nerviram.Neka ga za sada bez blatobrana,lep je i bez njih...P090714_17.22.jpg P090714_17.22_[01].jpg P090714_17.23.jpg P090714_17.23_[01].jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh