Moje zgrade

thomcro

Aktivan član
zgrade1.jpg


zgrade2.jpg


zgrade3.jpg


zgrade4.jpg
 

NClight

Hybernated
Ideš... a sve papir :>idea:
Lijepo, možda malko patine fali, ali i ovako djeluju odlično!
No, samo te hvalimo... daj nešto da te možemo kuditi >:)

Usputno, nije ti palo na pamet napraviti koju za download? Složi nešto na A4 u 1:87 pa da se ljudi probaju pozabaviti... samo ideja... :D
 

thomcro

Aktivan član
NClight kaže:
Ideš... a sve papir :>idea:
Lijepo, možda malko patine fali, ali i ovako djeluju odlično!
No, samo te hvalimo... daj nešto da te možemo kuditi >:)
A šta bi me ti kudio :D pa neću onda postat ako ćeš me kuditi :D .
NClight kaže:
Usputno, nije ti palo na pamet napraviti koju za download? Složi nešto na A4 u 1:87 pa da se ljudi probaju pozabaviti... samo ideja... :D
Pa možda bi i mogao al' ... je*i ga kad nemam vremena to crtati. Pa i za ovih par fotki mi je trebalo dobra tri mjeseca! Da sad to krenem crtati ne bi do Nove godine bio gotov. Mogu probati ali bez ikakve obaveze.
 

thomcro

Aktivan član
Skladište ugljena za lokomotive. Kućica na vrhu rotira, još joj treba napraviti kran, uokolo ogradu i sve treba obojati.


 

Thommo

 
Osoblje foruma
Hej, pa ti moraš imati gooolemi stan za smjestiti sve te modele koje izvlačiš na svjetlo dana! :D
 

thomcro

Aktivan član
Thommo kaže:
Hej, pa ti moraš imati gooolemi stan za smjestiti sve te modele koje izvlačiš na svjetlo dana! :D
Ma jaa ... imam sve to zbuksano u nekoliko kutija. I sad to izvlačim k'o hrčak :D .
NClight kaže:
Ili su možda rađeni ko' Origami.. presavineš i sklopiš... >:)
Misliš Kirigami? Imam desetak skica japanskih objekata u Kirigamiju! Ovo moje je zaje*ano za rezat a te zgrade u Kirigamiju su strava teške. Ja sam to radio u običnom, 80/g papiru koji je jako mekan a ustvari bi trebalo u najmanje 100/g koji je tvrđi. Te to interesira? Mislim, lijepo izgleda ali mora biti u kakvoj vitrini da ne sakuplja prašinu jer je teško za čišćenje. Ako te zanima, pokopati ću po CD-ima i mejlati ti.
 

NClight

Hybernated
Ne, mislio sam iz zezancije na Origami :D
Upoznat sam sa Kirigami tehnikom (i sa Origamijem) i divim se ekipi koja radi fantastične stvarčice od papira u obje tehnike... čak sam jedno vrijeme radio origami, kao "terapiju" za smirenje, no previše papira je završilo u smeću :crvenilo: >:)

Zanimljivo je šta se sve može složiti... no ipak, za željeznicu tj. makete klasičan pristup (papir, škare, ljepilo) je pogodniji i jednostavniji, zar ne? ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh