Moji autići

hyperion

Veteran foruma
Imam ga i ja, Monogram Models 1989. Mogu pitati na FB stranici tko ih prodaje, naime kupio sam ih u lipnju na burzi autića FAZ u ZG na Šalati.

1borna

Veteran foruma
Obzirom da nisam nikad (odnosno u svega par slučajeva) ciljano kupovao autiće dosta ih se skupilo
Mislio sam prvi čas slikati ih zasebno odnosno po nekoliko no to bi trajalo predugo, trebao bi i provjeriti što
već jesam objavio pa mi je ovako ispalo brže i jednostavnije.
Svemu ovome bi trebao pribrojiti i 40-ak autića koji su na svojim vagonima te 20-ak autića Fallera AMS
(koje ću pokazati nekom drugom prilikom kad dođu na red)

1borna

Veteran foruma
Najmanje 50 godina!
Poneki su još iz doba moje mladosti no nisam ih nikada intenzivno kupovao već tu i tamo ovisno o prilici?
Imam ih i još, svako malo poneki izviri kad se primim spremanja i pregleda raznih kutija sa dijelovima.
Posebno držim autiće Faller AMS-a koje ću jednoga dana složiti da voze u nekom gradu na maketi

Oduvijek mi je bila želja sa nekim raditi FCS djeliti informacije s nekim razmijeniti iskustva jer nažalost u svim tim djelovima, elektronici i općenito u tom sistemu se ne snalazim.... moram priznati noj prvi FCS je bio totalno razočarenje, da veliko razočarenje.....masa su mi kolege s foruma pomagali i savjetom i rukom ali to nije bilo to, sad pitanje Šta dobivam ako imam taj cestovni FCS lasercut i Šta ako to radim na šper-ploči rezalicom i ugradnja žice u šper-ploči?

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Na vrh