MrVirus - nešto sitno

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Jel' to netko zaljubljenik u kušete, ili su se u kolekciji slučajno zatekla ova dva modela! ;)
 

MrVirus

Poznati forumaš
reklo bi se pola-pola. uvijek su mi kušeti bili simpatični, he he.
a i ova prilika sa MŽ se nije smjela propustiti...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Taj makedonac je jedini na svetu serijski proizveden :win1: model i pitanje je kad ce se jos neka firma odluciti
da izradi jos nesto sa oznakama MZ-a (na zalost)...
 

matija

Član foruma
Mon kaže:
Taj makedonac je jedini na svetu serijski proizveden :win1: model i pitanje je kad ce se jos neka firma odluciti
da izradi jos nesto sa oznakama MZ-a (na zalost)...
To bi bilo zaista jedinstveno, da nije u pitanju greška, jer to smo već elaborirali da takav Y vagon nikada nije trčao makedonskim prgama. Kako je došlo do ove gfreške nikada nije razjašnjeno.
 

Mon

 
Osoblje foruma
Je i nije greska.
Sve oznake na modelu su makedonske (uistinu nepostojece ali ipak su makedonske).
Sachsen-ovci su znali da ovakav tip vagona ne postoji ali su iskoristili vec postojece vagone i dobili ovaj "novitet".
E sad, dali je to necija narudzbina da bi se dobila neka medjunarodna kompozicija ili ne, to ne znam.
 

matija

Član foruma
Ne znam o čemu se radi, ali mislim da je ovo prvi vagon koji je potpuno izmišljen. Pravili su se s manje ili više grešaka modeli ali su uvek postojali prototipovi. Šta je ovde u pitanju pokušali smo odgonetnuti ali nije nam uspelo.
 
A

Anonymous

Guest
Ocito povecanje "flote". Njam , njam , :palci_gore:

i jedno malo pitanje: da li je dizelasica pikova ?
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
oplaaa, pa ide to tebi, svaka čast :)

budući da imaš puno iskustva mogao bi ipak napraviti i koju recenziju novih Mehano modela >:D: >:D:
:ples :ples hahaha
 

Didy

 
Osoblje foruma
Hehe ajd MrVirus uveseli i nas pa pripremi jednu recenziju pliz pa mi se javi da je postavimo na portal u recenzije ;)

Vidis da ima interesa, pa nemoj nas tjerati da te na koljenima molimo :naklon: :naklon: :naklon:
 

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
hehe, ee sada si gotov, kada te svi počnemo moliti morat ćeš popustiti i napisati recenziju LOL LOL
 

MrVirus

Poznati forumaš
ne trebate me moliti, napisati ću par rečenica u nekom razumnom vremenu, he he.
hvala na ponudi...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh