Popis modela u H0

wiggum

Veteran foruma
Stranica je odlična, strašno kolko toga ima. Prate redovito i modele u najavi. A i sve se može u PDF formatu skinuti/otvoriti.

Stavljal sam već link od te strane na forum, ali samo kao izvor pa se nije valjda skužilo. Pametna je stvar tako dobre izvore izdvojiti.
<a class="postlink-local" href="http://www.malezeljeznice.net/_forum/viewtopic.php?p=27500#p27500" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?p=27500#p27500</a>
 

nik

Veteran foruma
Moglo je ostati i u Sastavima vlakova jer je popis sa svim a ne samo domaćim putničkim vagonima pa mi tamo nekako prirodnije spada jer su strani putnički vagoni upravo vezani za vlakove i njihov sastav...
 

Vedi

Član foruma
nik kaže:
Moglo je ostati i u Sastavima vlakova jer je popis sa svim a ne samo domaćim putničkim vagonima pa mi tamo nekako prirodnije spada jer su strani putnički vagoni upravo vezani za vlakove i njihov sastav...

Meni izgleda primjerenije ovdje, jer na popisu koji je objavljen je 80% domaćih modela a i nije strano da su podforumi "Domaći modeli" i "Sastavi vlakova" usko vezani, tako da bi po tom razmišljanju gotovo sve teme o modelima domaćih putničkih vagona mogle biti i u podforumu "Sastavi vlakova".

Svako ko se koristi podforumom "Sastavi vlakova", ako "slaže" naše kompozicije koristi naravno i podforum "Domaći modeli" da vidi adekvatne modele.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh