Potrebne slike

Didy

 
Osoblje foruma
Danas me pita prijatelj za pomoc u vezi pronalaska fotki modela koje mu trebaju za neku reklamu ili sta li vec.
Evo ispod c/p onoga sto mi je rekao

...............
de mi reci jel jos radis na svojoj maketi i gradu vozova.
Trebamo nesto snimat za Sarajevo film festival i mozda bi mogla posluzit tvoja maketa i vozovi.
Ako imas fotografije makete, a znam da si vrijedan i da stalno fotkash da mi posaljes.
I ako imas fotke vozova (treba nam neki onako stariji vagon). Treba da isimuliramo scenu iz fillma "Ovo malo duse" sa pujdom i djecom
Zauzvrat ces dobit promociju na nacionalnoj televeziji i bit ces popularan. hehe
------------------

Pa eto ako neko ima fotki ili je u mogucnosti napraviti nesto sto bi odgovaralo gornjem zahtijevu a zeli pomoci neka postavi ovdje.... ;)

EDIT:
Sto se tice koristenja fotke, pretpostavljam da nece biti moguce potpisati autora tako da imajte to na umu ako vam je taj detalj bitan, posto se vjerovatno radi tu o nekoj reklami ili cemu vec...
 

damir661

Veteran foruma
To bi mogao neko ko je uspeo da sastavi Crhinu 62jku (jer se oliko se sećam ona i pojavljuje u filmu), zajedno sa dva Baat vagona (iako mislim da je u filmu Daa, ali bi KLM OBB bio dobra zamena)
 

Gorchi

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Kod nas u Sloveniji JŽ 62-ke još nisu sastavljene ali u subotu moglo se vidjeti dvije "zlate" lokomotive na modulima u Ljubljani...
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh