Povratak na Marklin

MrVirus

Poznati forumaš
ne razumijem uopće želju za raspravljanjem u ovoj temi naše kolekcije o tome kome se što sviđa ili ne? to je kolekcija koju mi imao kod kuće i sa kojom smo sretni i veseli. da imam najobičniji vagon Mehanotehnike on je moj i meni je lijep...

halooo...

Kasti samo naprijed...
 

Mon

 
Osoblje foruma
Märklin i njegovi obozavaoci-kolekcionari svakako zasluzuju veliki :naklon: .
Da njih nema onda bi i svet zeljeznickog modelarstva bio puno siromasniji.

Prisjetimo se dve stvari:
da ono sto je za neke bilo ruzno pace za druge je najljepsi labud i,
da se o ukusima ne raspravlja! :)

Kolega Kasti, jos uvjek cekamo fotke.
Sleduje banovanje s foruma ukoliko cekamo predugo! ;)
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Nisam čovjek od zamjere ali primjerice. Kad pogledam druge postove u Naše kolekcije skoro kod nijednog nema toliko uljeza. Ok komentari neka budu oni samo prikazuju kako nas nešto ne povezuje nego razdvaja ali stavljanje slika drugih nije baš na mjestu barem se tako meni čini. Ali kako več vule napomenuo i jednom drugom postu neki mogu sve.
Neka moderatori skine slike koje nisu moja kolekcija pa čemo dalje. Ni ja nisam drugima stavljajo slike u njihove kolekcije.
I dalje pozdrav
kasti
 

SPL Guru

Član foruma
Dečki svašta sam več vidio u svojem svijetu vlakova :eek: od modela novih, starih, USA, Europskih, Marklin, DC, AC, Digital, RP25, dječjih modela, bijesno detaljiziranih modela, mesinga, perverzije sa otvaranjem vratiju i kojekava čuda.......

Sve ima svoje dobre i loše strane ponešto za svakoga.

Ja imam i Marklin metalni stari robustan sa malo detalja, ali svaki model ima dušu i plastični novi jako dobar u dimenzijama i detaljima. Mogu Vam reči da je stvarno poseban i jedan i 2.

Ima i USA modele sa RP25 osovinama odlična stvar samo malo ispada svremena na vrijeme na skretnicama.

Pa nevidim razlog gađenju bilokojem modelu :S:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
kasti kaže:
Nisam čovjek od zamjere ali primjerice. Kad pogledam druge postove u Naše kolekcije skoro kod nijednog nema toliko uljeza. Ok komentari neka budu oni samo prikazuju kako nas nešto ne povezuje nego razdvaja ali stavljanje slika drugih nije baš na mjestu barem se tako meni čini. Ali kako več vule napomenuo i jednom drugom postu neki mogu sve.
Neka moderatori skine slike koje nisu moja kolekcija pa čemo dalje. Ni ja nisam drugima stavljajo slike u njihove kolekcije.
I dalje pozdrav
kasti
Slika maknuta, bez brige! Ti si autor teme, tvoje je potpuno pravo ako želiš da se neki neželjeni post ili slika iz teme maknu!
Mnogi autori se na takve stvari ne bune, ali nema veze.., primljeno na znanje! ;)

Kasti, zašto u tvojoj temi ima toliko 'uljeza', vjerojatno ćeš i ti sam najbolje na to znati nama odgovoriti..
Da se razumijemo, niti ja ne odobravam to!

Poznato je da Marklin ima svoju bogatu povijest, i zašto je on posebno 'zaštićeno' ime u željezničkom modelarstvu, voljeli ga neki, ili ne!

Na kraju krajeva, i ja sam na neki način odrastao uz Marklin!
Dugo vremena mi j bio broj 1, danas ipak imam drugačije posložene stvari po pitanju modelarstva...

Nadam se, da nećeš zamjeriti na ovom postu!

Kolege forumaši i dalje čekaju tvoje slike!
 

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Djeda Mraz doneo poklon
dsc01721.jpg

dsc01722.jpg

dsc01723.jpg

dsc01724.jpg

dsc01726.jpg

dsc01725.jpg

tekst prepuštam drugima. Več je isprobana radi super, na limenom metalu se ne čuje kad vozi. Još dodajem godinu konstrikcije lokomotive 1999.
pozz svima
 

U47

Član foruma
To je Marklin!
 

Attachments

  • marklin0001.jpg
    marklin0001.jpg
    389 KB · Pregleda: 102
  • marklin.jpg
    marklin.jpg
    323.3 KB · Pregleda: 101
  • marklin0008.jpg
    marklin0008.jpg
    461.7 KB · Pregleda: 99

kasti

Član foruma
Supporter (2016)
Evo nove lokse u mojoj Marklin comeback kolekciji. Neznam zašto je kad su je počeli proizvoditi nisam zapazio ali bolje kasno nego nikad. To je model njemačke BR 92 koja je u Jugi dobila oznaku JŽ 79 /vozila u Bosni/ tako da čak je i marklin proizvodio ala JŽ lokse. Uzeo sam francusku verziju zbog toga što je cjela crna. Veoma stara konstrukcija je još od trix -a kada je trix bio samostalan ali marklin je napravio tu korak napred i ima tu puno finih detajla najviše me fasciniraju waserkasten koji je kao pravi odvojeni od kotla. Pa kome se marklin svidja nek izvoli pogledati. I očekujem neke nove poste oko marklina i od drugih marklinaša. Valjda niste odustali posle nekih kritika na račun Marklina baš u mojoj mapi. pozz svima
00000001-254.jpg
00000001-256.jpg

00000001-257.jpg
00000001-259.jpg

00000001-261.jpg
00000001-262.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh