Predstavljamo proizvođače cestovnih modela: Motorart

vule

Poznati forumaš
imam dva bagera točkaša oba Kirbi Libeheer i atlas jako su detaljni,jedan ima 4 stabilizatora ,a drugi dva ,bez one daske za stabilnost i razguravanje
voznipark030.jpg

ovaj je još u kutiji
voznipark033.jpg

voznipark034.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
vule kaže:
imam dva bagera točkaša oba Kirbi Libeheer i atlas jako su detaljni,jedan ima 4 stabilizatora ,a drugi dva ,bez one daske za stabilnost i razguravanje

Ma naravno Vule u pravu si, općenito smo pričali, naravno ti bageri nisu isti neki imaju izvedbu bez te daske u stvarnosti tako da nemora biti "minus" ako je model nema..
al mislim (odnosno nemislim nego jesmo :D ) svi otprilike na istom tragu i zaključku što se tiče detalja i poretka u razini i realnosti izrade točkaša ovog tipa po spomenutim proizvođačima modela :prof:


P.S. inače zgodna prilika da ti pohvalim kako si sredio ovog Kirbi Libeheer :palac_gore: stvarno izgleda maksimalno realno svaka čast.. inače ova tvoja diorama "otpada" (što sam po forumu u raznim temama vidio) mi je skroz profi napravljena :palac_gore:
 

Killer9990

Poznati forumaš
djzlaja kaže:
Evo jednog na koji sam nabasao e-bayu mislim da Cararama i Motorart imaju s istim alatima proizveden...

Tek sam sada primjetio da ovaj od Motorarta ima puno ljepše i atraktivnije gume, tj. rabe na gumama nego Siku
:zvizdi:
 

Herceg

Član foruma
to je zbog tog jer Motorart ima jednostruke gume dokle siku ima dvostruke i imaju također onakve rabe samo što su manje ;)
i da se nadovežem na post od vule atlas ima dasku za razguravanje ili 2 stabilizatora tako je u dobre većine atlasa u 1:1 ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh