Promotivni kamion DPŽ-a "Štacion"! ;-)

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
tomislavm kaže:
tko pakira paket u 22:30 i odmah ga salje?)

da ti odgovorim na pitanje: jedino, Tom Hanks u FedEx-su (tko nije gledo film neće skužiti :D )

Danas mi je ludnica na poslu bila iako je subota i prešao sam također posle posla oko cca 300 kilometara (magistralnih puteva- dakle ne autoceste) iako znam da je kamion ostao upakiran kući (ipak u ponedjeljak kreće na put :crvenilo: ) dobro sam se trznuo kad sam na mobu vidio vjest o kamionu.. heheheheh

:??: mada ni sada mi nije ništa jasno hehehehehe :?: :?:
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Samo ne salji FedEx-om da i kamion ne zavrsi na pustom otoku!
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Mali update, Štacion Actros ver. 4 je, nadam se, već sigurno kod kolega u Beogradu. :>idea:

Ovo su slike prije kretanja na put u Zagreb.
IMG_9811.jpg
IMG_9810.jpg
IMG_9804.jpg

A Damir je snimio primopredaju Brojcileu i Cibi na burzi u Zagrebu.

003-3.jpg


Nek vas služi bar 500 000 km! ;)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Znaci li to da ce ovaj kamioncic koji na putu prema meni
ostati zavejan i zaboravljen u hladnim i tamnim sumama severne Evrope!?
:)
 

Mon

 
Osoblje foruma
Poslan je ali su organi pronasli neke sumnjive pakete koje je djzlaja utovario u kamion
pa sad drema parkiran u nekom carinskom depou! :D
 

Damir

 
Osoblje foruma
Ja sam vama ne predhodnoj stranici rekao gdje je on završio,a vi meni ne vjerujete... :(

:p :p
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Mon, ovog "veseljaka" ćemo stvarno morati banirati.:o

Ili nek nam svakome kupi po DB 52, tebi JŽ a meni OBB -- pa nek širi dezinfomacije do mile volje!! :D
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Mon kaže:
Poslan je ali su organi pronasli neke sumnjive pakete koje je djzlaja utovario u kamion
pa sad drema parkiran u nekom carinskom depou! :D
ne-ne
Nešto ide uz kamion al ništa strašno što bi čike na carini sekiralo >:)
:andjel: :andjel: :andjel: :andjel: :andjel: :andjel:
 

Politikolog

Član foruma
Thommo kaže:
Mali update, Štacion Actros ver. 4 je, nadam se, već sigurno kod kolega u Beogradu. :>idea:

Nek vas služi bar 500 000 km! *<green:


Kamion je stigao jos prosle nedelje u nas vagon, ali nazalost obaveze nam nisu dale da se javimo ranije...

Pozira na nasoj maketi:
IMG00105.jpg


Hvala na lepim zeljama i na poklonu(tj. poklonima) :palac_gore:
 

Damir

 
Osoblje foruma
:palci_gore: :palci_gore: Kolega! I neka vam je sa srećom u daljnjem druženju i radu kluba! :palac_gore:

Za one koji neznaju "Actrosić" je dovezao u Beograd Creske janjce jer uskoro je hrpa blagdana... :D :D
 

Politikolog

Član foruma
Damir kaže:
:palci_gore: :palci_gore: Kolega! I neka vam je sa srećom u daljnjem druženju i radu kluba! :palac_gore:

Za one koji neznaju "Actrosić" je dovezao u Beograd Creske janjce jer uskoro je hrpa blagdana... :D :D

Hvala Damire :palac_gore:

Inace sto se jagnjica tice, pojeli soferi :D nama ostalima, ni koske nisu ostavili :(
 

Damir

 
Osoblje foruma
I šta se na kraju dogodilo sa Actrosićom koji je otišao za Swerige? Da mu nije smrzla nafta,nikakve vjesti ne stižu sa Sjevera?:p
 

Mon

 
Osoblje foruma
Izvinjavam se zbog kasnjenja sa izvestajem: MB-Stacion je krenuo iz Mostara i doneo poklone u Sverige jos pre Bozica.
Ali zbog hronicnog nedostatka vremena domacina nije nit haubu promolio napolju iz garaze!:D

Domacin je obec'o da ce u najkracem roku provozati MB-a napolju i napraviti neke zanimljive fotke.
U medjuvremenu je cak i SJ X2000 ukazao cast Actrosu i stao dozvolivsi mu da prvi prodje.:stop::)

MB Stacion 02.JPG

PS: Bez brige, i prikolica je tu samo sto nema mesta da i nju uslikam na ovom prelazu.:fotic:
 

Mon

 
Osoblje foruma
Hehehehe hocu Dany, sledeci vikend sam to planirao.
Nego, jel ima zainteresiranih da ugoste kamioncic kad mu zimovanje kod mene zavrsi? ;)
 

Dany Devill

Član foruma
hehe moga bi u mene al maketa je jos u planu :( al uskoro ce pocet izrada, napravi sam vec jednu dioramu mosta Ep 1-2-3, uskoro ce slike :)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh