Promotivni kamion DPŽ-a "Štacion"! ;-)

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Dečki, da vam malo dodam kilometražu!
Od kolege Tomislavm do kolege Prle kc bio mi je usputni zadatak da ga "pokupim pri Tomoju i otpelam do Darija al kako se se uvijek ne poklope slobodna vremena, MB je bio kod mene u autu nekih 3-5 dana.
Tad nisam bio upućen u čemu se radi, inaće bi ga poslikal i po međimurju, virovitici itd. Neznam kolikiko sam kilometara napravio točno ali jesam nešto. Trenutno imam berbe povrća i dobro bi mi došao teretnjak da mi otpelja paradajz na "zelenu tržnicu", pa malo u Sloveniju itd.
Postovi su vam inaće super!
 

hyperion

Veteran foruma
Dobro da se kamion nije istopio u autu na vručini :D Evo, ti napuni kamion s novcem umjesto rajčicom, pa da ga prle šalje kod mene u deželu. :D
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Možda usput i prolazim...
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
a danas je došao red na jednu "BRENU"

442 001.JPG
442 002.JPG
442 003.JPG

sutra nove fotke
 

Damir

 
Osoblje foruma
Kakva ideja kako da fotkam kamion, pošto nemam veza na pravoj željeznici? :(;)
Pa nije bit da vozikaš kamion na željezničkim prometalima ti ga stavi na biciklu pa ga provozaj Brežicama i to računamo pod kilometražu,ali i moraš
ga pofotkati na istoj toj bicikli.:andjel:
 

hyperion

Veteran foruma
Znam da to nije uvjet. Ali to nije običan kamion, nego kamion Društva prijatelja željeznice "Štacion" ;) Kako god, budite bez brige, već ću nešto smisliti pa vas iznenaditi fotkama. :)
 
  • Like
Reactions: Mon

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Nema vijesti o pozarima(pratim sve vijesti)gdje je Actros?
Znam da su kocnice bile OK,i gume takodjer:hmmm:.
Valjda je vozac:pivo::ples2::prd::pozdrav:?
 

nemabahn

Novi član
Actros je odlučio putovati kroz vrijeme. Kako mu je zadnja vožnja po Zagrebu prisjela, pa nestala (s foruma), morao se malo smiriti i vidjeti što će i kako dalje.

I da ne bilo premonotono, odlučio je putovati kroz vrijeme.

Trebat će mu cijela godina da stigne iz Zagreba u Viškovo

Danas je predan na poštu

Sretna mu Nova godina, kao i svima koji ga pratite, i želim mu još puno, puno kilometara

Javite kako vozi dalje . . .
 

hyperion

Veteran foruma
A što ču tek ja? Srećom sam svaki metar proveden s kamionom fotografirao, tako da su mi fotografije u pomoč.
 

draženzki

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
A što ču tek ja? Srećom sam svaki metar proveden s kamionom fotografirao, tako da su mi fotografije u pomoč.
Morat ćeš ga ponovo postat sa svom dokumentacijom i pratećim teretnim listićima te tahografima. (gdje, kada, koga, kako...)
:)
O svom trošku; naravno!
 

Damir

 
Osoblje foruma
Štacionov Actros je stigao na svoju matičnu maketu iz ZG sa jednim prigodnim pisamcem!
Nenade (nemabahn) TNX!!!!:respect:

scan0001.jpg

IMG_0056.JPG

Dakle,kamion je od ZG do Ri točnije Viškova prešao cca 180 Km da znamo pridodati kilometraži.:cool1:
 
Last edited:

nemabahn

Novi član
Poštovani,

možete "mirne duše" dodati još 100-njak km koliko se vozio samnom u autu po gradu, na posao i natrag dok nismo došli do pošte!

A kad skupim malo vremena voljan sam ponovo postaviti barem nekoliko fotografija boravka kamiona u Zagrebu i njegovog susreta s danskim i američkim željeznicama.

Pozdrav,

Nenad
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh