Re: BR189 DB, PIKO H0

wiggum

Veteran foruma
Re: BR189 DB

Firma, tvornički broj.. ? (Pretpostavljam da je Piko, ali to napiši da bi uopće znali o čemu je riječ)

Zanimaju me vasi dojmovi o njoj. Pisite sve sta vam padne napamet.
Dok ovo pročitam, pitam se kaj si htel točno da se komentira ili koji dojam o njoj da velimo, pa nemamo ju mi? :??:

Pa to je tvoja loksa i imaš ju već 2-3 godine i ako neko može napisati dojmove o njoj onda si to ti ;)
 

nuky_123

Novi član
Re: BR189 DB

Da, to je Pikova loksa. Mislio sam da komentirate izgled, realitet.. I sorry.. :molitva
 

NClight

Hybernated
Imaš Thomminu recenziju na portalu ovog modela ali u drugačijem bojanju, nama zanimljivom jer je "1 loksa - 4 zemlje"

Što ti misliš o modelu?
Jesi li je uspoređivao sa fotkama originala?
Jesi li našao nešto što bi se trebalo/dalo popraviti/poboljšati?
MIBA i drugi časopisi objavljuju iscrpne recenzije modela, jesi li je našao u nekoj - pročitao prije kupnje?
 

nuky_123

Novi član
Neznam, po meni jos izgleda dosta realno, ali nekako mi se ne svida ovo sarenilo od vodova za struju na krovu lokomotive. Vidio sam i da original ima sivo-srebrne rukohvate i kvake na vratima dok to HO loksa nema.
 

Železničar

Poznati forumaš
Da li mi se to cini ili je crvena boja bleda/izbledela? Mozda je tako zbog slike.
No sto se tice detalja i kvaliteta izrade vrlo je solidna.
 

nuky_123

Novi član
Boja je u redu. Loksa je slikana mobitelom paa... Inace sta se tice voznje po meni je prebucna, ali s obzirom da je teska dobro se snalazi na uzbrdici.
 

Vedi

Član foruma
NClight kaže:
Imaš Thomminu recenziju na portalu ovog modela ali u drugačijem bojanju, nama zanimljivom jer je "1 loksa - 4 zemlje"

Hm, recenzija nije za navedenu loksu, jer tu loksu radi Roco, a ne Piko.

A i pretpostavljam da misliš na onu koja je vukla Autozug od Hamburga do Rijeke?
 

NClight

Hybernated
Vedi kaže:
NClight kaže:
Imaš Thomminu recenziju na portalu ovog modela ali u drugačijem bojanju, nama zanimljivom jer je "1 loksa - 4 zemlje"

Hm, recenzija nije za navedenu loksu, jer tu loksu radi Roco, a ne Piko.

A i pretpostavljam da misliš na onu koja je vukla Autozug od Hamburga do Rijeke?
Ups! :crvenilo: Vedi ima pravo, recenzirana je Pikova "Opatija" a ne "1lok-4zemlje" (ježi ga, kad se N-ovac dohvati H0 - svašta ispadne... neznam više što sam mislio >:) )
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh