Roco 44002. Cijena?

nickname25

Član foruma
Supporter (2016)
Re: Je li puno platiti za ovo:

mislim da znaš i sam, sve ovisi koji je proizvođać i koje su specifikacije modela (metalni točkovi, mogu li se vrata micati i sl) :)
budući da sam bio aktivan na tržištu u posljednje vrijeme, meni se ova cijena čini jako dobra za 8 teretnih vagona
 

MrVirus

Poznati forumaš
reći ću vam gdje kad kupim, he, he..
nema poštarine, samo jedna mala šetnjica i to je to. :)

hvala...
 

MrVirus

Poznati forumaš
eto, setić je doma na sigurnom. slažem se da je možda moglo biti i jeftinije, ali sam bez neke nervoze došao tamo, platio i odnio....
 

Damir

 
Osoblje foruma
Kako to da na svom web-u ne reklamiraju šta imaju od asortimana,nego uvijek slike jedne te iste ponude :??:
 

apc

Novi član
Kako to da ne odgovaraju na mailove? Kako to da se ne javljaju na telefon? Ignoriraju me zato što želim potrošit tisuću kuna kod njih a ne kod slovenaca. :palci_gore:
 

MrVirus

Poznati forumaš
na prvo oko mi djeluje super, no to je ipak subjektivna ocjena. uvijek će se naći pro et contra svega ovog.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh