samo za N-ovce

NClight

Hybernated
Kod Daniela sam uzimao par puta, preko e-bay shopa (da, ima i to...) i moram pohvaliti brzinu, nisku poštarinu i vrlo prijateljsku komunikaciju.
Dosta modela je japansko u "krivom mjerilu" a ima i dosta metalnih modela.
Pristojno za sve koji žele nešto drugačije za maketu... preporučam ;)
 
A

Anonymous

Guest
Pa eto, i ja malo pronjuskao. Paziti se da ne kupujete "krivi" N (1:148, 1:150) Inace citavo cudo slatkih, medenih, pozeljnih modelica :D :D
 

Vladimir S.

Član foruma
Tražio sam nešto sasvim drugo ali ova stranica je odlična.

http://www.stapelberg.net/

Radi se o N modularnoj maketi (koje više nema i gradi se nova) no najbolja stvar su opisi kako su napravljeni pojedini detalji. Iskoristivo za sva mjerila.

Moj favorit su rezervoari za prehrambenu ili kemijsku industriju od kutijica Kinder Surprise (Kinder jaja)
 
A

Anonymous

Guest
E bas ti hvala Vladimir S, vidjeh taj site jednom pa mi se izbrisao sivi disk a nikako se sjetiti nekog "taga".
Ovaj cu puta to upisati u neku knjigu, ali ne smijem zaboraviti gdje sam stavio knjigu :D :D Ipak mi je ovaj puta malo lakse jer imamo tebe, Colombo :D :D :D
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh