Stanica Sondernau u N

Sascha75

Član foruma
Bok

Jucer sam uspio odvojiti malo vremena da sastavim stanicu za moju mini N maketu.
Radi se o stanici od Kibria Sondernau. Njezine orginal boje su grozne, pa sam je kompletno prefarbao i postarao.
Tema makete je jedan mali stari kolodvor koji je pred zatvaranjem...itd.

Zanima me vase misljenje?

Pozdrav Sascha
 

Attachments

  • P2180065.JPG
    P2180065.JPG
    517.2 KB · Pregleda: 213
  • P2180066.JPG
    P2180066.JPG
    463.1 KB · Pregleda: 213
  • P2180067.JPG
    P2180067.JPG
    497 KB · Pregleda: 213
  • P2180068.JPG
    P2180068.JPG
    484.8 KB · Pregleda: 213
  • P2180069.JPG
    P2180069.JPG
    610.4 KB · Pregleda: 213

NClight

Hybernated
Skidam kapu! :palac_gore:
Kako je prošlo sastavljanje, kakvi su odljevci... ajd malu recenziju kit-a, može? ;)
 

Damir

 
Osoblje foruma
Puno,puno bolje od originala :palac_gore: Izgleda prirodnije,a ne tvrdo umjetno.Mislim da ti je dorada uspijela 100%
 

sale-sd

Član foruma
:palac_gore:
Odličan rad u vezi farbanja i postarivanja!
Mogu li znati koje su boje korišćene i kako su nanošene?
Ovo pitam jer imam par nesklopljenih maketa, izgledaju mi nekako :( sa originalnim bojama, i hteo bih prvo da ih dovedem u što "prirodnije" stanje... Kao što rek'o :palci_gore: ...
 

Sascha75

Član foruma
Hvala za pohvalu, drago mi je da vam se svida!

Inace nisam bas ljubitelj Kibria, jer djelovi nisu precizni, ali moram priznati da su kod ovog modela bili solidni!
Za farbanje koristim Revell-ove acrilne boje koje super pokrivaju. Najgore mi je bilo oluke ofarbati posto ljepilo na acrilnu boju ne prima pa je :zvizdi: ih zaljepiti! Ali kad si zamislim kricavo zelene oluke pada mi mrak...
Nakon farbanja patiniram sa bojama u prahu od Noch-a, oni pokrivaju sjaj plastike i mozes nijansirati kako hoces, to je onda ono pravo!

Pozdrav Sascha
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh