Tko proizvodi najkvalitetnije modele

nait5

Novi član
Interesuje me ciji su modeli kvalitetniji Herpa ili Wiking (ili bilo tko),ciji imaju vise detalja, gumene tockove,unutrasnjost....
 

speed

Član foruma
iz topa- Herpa! Je, nesumnjivo je bolja. Bolja, ali u detaljima i sl.. Istine radi, ja bi nekada starije vozilo uzeo rađe od wikinga, nego od Herpe. Nekako wiking mi bolje dočara starost tih vozila. Nažalost, nema retrevizora i sl. dodataka, ali... Ali ima i neke funkcije koje su bile prepoznatiljive kod pravih takvih vozila... Mislim, ni jedni ni drugi nisu za baciti. Herpa je nerijetko skuplja od wikinga i to je razmljivo. Ja preferiram oboje... sad ako gledamo starije modele, herpa i wiking su se nadopunjavali... primjerice model Mercedesa iz osamdesetih koji nije proizveo Wiking je Herpa i obrnuto... Ima svak svoje nešto. Ali ako ćemo detaljizirati, Herpa. Kao i Rietze, AWM i sl., jer i oni su gotovo na istom rangu kvalitete izrade. Barem ako se misli na kvalitetu izrade...
a gume? Hepra su gumene, wiking ima i plastike i gume... unutrašnjost? Paaa... imaju i jedni i drugi. Wikinge koje ja imam, mogu potvrditi da je vodio računa o različitim sjedalima u kabinama. Znači da nisu ista u suvozača i vozača, ili da negdje imaju tri sjedala u kabini i sl.. Je i Herpa... isto tako. Ona čak kod nekih ima i oblike mjenjača, kao i jastuke na krevetu. Ili Rietze.... Imam Stralisa, čija su sjedala plava, rubovi crni, i totalno su odlično napravljeni prema pravim... imaju svi nešto. Samo treba prepoznati što želiš... :)))
 

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Slažem se sa speedom - Herpa. Barem što se tiče kamiona.

No ako ćemo o autićima u 1:87, osim Herpa, Rietze, AWM, Wiking, tu se ugurao i jako dobar Busch i niz drugih malih proizvođača...
Uglavnom, navedeni kolo vode a maloserijski imaju za prednost što rade neke modele koje nigdje drugdje ne možete naći. Narafski, to i košta...
 

Herbie

Član foruma
meni su herpa i wiking dobri modeli, ali ako moram birati prednost dajem lagano herpa modelima....
 

speed

Član foruma
nait5 kaže:
Bicu malo dosadan a kakva je Brekina?

Mene nemoj shvatiti ozbiljno, jer nemam ništa od Brekine. Ali, ono što sam vidio karoserija, znači materijal izrade izgleda mi kao u Wikinga. No za razliku od Wikinga, ovdje mi se čini da su svijetla u boji. Znači stražnja crvena i prednja bijela, tj. "žuta". Od njih sam samo viđao najviše stare modele automobila, kao tipa Ford Taunus i sl. Mercedese iz tog doba. I cijene su tu negdje kao kod Wikingovih modela.
 

ninoantoncic

Član foruma
Bicu malo dosadan a kakva je Brekina?
Što se tiče brekine imaju neke modele jako dobro odrađene i detalizirani su im stariji modeli 70/70/80 godina, imao sam jako puno modela od brekine i moram priznati da su me neki modeli po prilično ugodno iznenadili iako su neki skuplji od hrpe, a to bas i nije na dobrom glasu jer im je ipak cijena malo visoka za ono Šta model uistinu vrijedi
 

TV Slovenija

Veteran foruma
Supporter (2016)
Brekina, koja je meni u principu najdraži proizvođač jer proizvodi modele iz prethodnih epoha, nažalost ima vrlo neujednačenu kvalitetu pojedinih modela, ovisno o tome koja je tvornica izradila koji model.

Zbog toga imam u svojoj kolekciji samo nekoliko Brekininih modela.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Objektivno rečeno:
Unatoč cijeni , Herpa je broj 1 u mjerilu 1:87 i to iz više razloga
1. raznovrsnost asortimana: dakle Herpa proizvodi sve živo i neživo (aute, kombije, kamione, tegljače, prikolice, poluprikolice, radne strojeve, tenkove/vojne pokretnine...) ali za razliku od mnogih proizvođača nudi ''dodatke'' poput krovnih signalizacijskih svjetala/rotirki, krovnih klima-uređaja, krovnih svjetala, bull barova, svjetala na maski hladnjaka, heavy duty branika, klima-uređaja za poluprikolice, raznolike blatobrane, one ploče za ceradašice/sandučare/hladnjače sa svjetlima i gumenim blataricama odotraga, kotača, setovi za nadogradnju zakretnih osovina, kamioni/tegljači sa funkcionalnim ovjesom stražnjih osovina, tereta, raznovrsnih dodataka poput prometnih čunjeva, barijera, vatrogasnih potrepština, spremnika za gorivo, nasjednih sedala, felgi, kotača/guma, veće motore (V8, V10) ispod kabine kamiona, interventnih vozila (hitna pomoć, policija, vatrogasci, vojska...)
Wiking recimo nema 4osovinskih kamiona/tegljača/kipera, rijetkost su i 6x4 tegljači definitivno nema 'dodataka' poput rotirki, krovnih klima-uređaja.

2. jedino Herpa za razliku od mnogih nudi doista specijalne serije modele koji imaju kromirane neke dijelove a čak i da uopće kamioni, recimo, imaju rotirke, krovne klima uređaje.... Neki modeli imaju figuricu vozača i(li) suvozača unutar vozila, imaju Scenix seriju koja je posebna priča :)

3. raznovrsnost poluprikolica & prikolica (posebno u heavy duty segmentu) je gotovo neograničena, širok je i raspon broja osovina. Gotovo jedini imaju teleskopske poluprikolice, poluprikolice sa zakretnim osovinama, proširive poluprikolice, te se također mogu kupiti doslovno u dijelovima neke poluprikolice i može ih se sam sastavljati te razina detalja na takvim/sličnim poluprikolicama je objektivno fascinantna !

4. mogućnost da se općenito mnogo toga može kupiti u setovima/dijelovima pa sastavljati. Široki raspon boja/veličine kabina sa i bez Aero dodataka/
Generacijski rasponi modela/linije, kvaliteta/detaljnost oslikanih površina, natpisi modela/nosivosti/snage/decalova....

5. kada krenu sa npr. nekom linijom tegljača, recimo Actros MP3 ili MP4 polako ih nadograđuju u bojama, pa kabinskim veličinama a zatim i brojem osovina itd.tako da nakon nekoga vremena ako ste strpljivi, imate višak vremena i novca (i sreće) možete dobiti npr. MP4 u Streamspace/Bigspace/Gigaspace kabinama u 4x2 , 6x2, 6x4, 8x4 izvedbama osovina sa I6 i V8 motorima i još u različitim bojama. A još nismo ušli u posebna izdanja modela i decalove !


Jedna VELIKA mana Herpe koja mene smeta jest što generalno gledajući npr. 4osovinske kamione kipere i tegljače, se najviše može kupiti MB i MAN, dok Volvo, Scania, DAF i ostali jako rijetko i obično su i skuplji od konkurencije. Također kod tegljača se uglavnom ne mogu kupiti kao solo tegljači.
Nadalje Scania i DAF ne sjećam se kada se je zadnji put mogao dobiti solo tegljač u 6x4 ili 6x6 konfiguraciji, Iveco i Renault pogotovo-njih baš skoro pa i nema u 6x2 izvedbi, ali doduše ni drugi proizvođači tu nisu bolji.
 

Killer9990

Poznati forumaš
Također sjetih se još nekih stvari:
Herpa jedina koliko sam se mogao uvjeriti ima low-line_re koji su doista po PS-u napravljeni (nisko postavljeno sedlo koje je drugačije od normalnih, manji promjer kotača, tanje gume, praktični nedostatak blatobrana na poluprikolici & odrezani blatobrani na tegljaču) i stvarno izgledaju realistično. Uz to postoji izbor između Krone i Schmitz poluprikolica koje imaju drugačije kotače (jedino je to meni uočljivo).
S druge strane, kupio sam od AWM-a jedan set i jedino što mogu reći-blatobrani su na tegljaču odrezani & kotači izgledaju nakaradno smiješno (tanje gume i manji kotači) i po meni = propala investicija.

Herpa gotovo jedina (osim nekoliko modela od Schuca) nudi mogućnost kupovine nekih zanimljivih modela koji su kombinacija:
a) tegljača s poluprikolicom i nekim teretom (cijevi,T-profili, silosi, komadi betona, brodski motor, transformator....)
b) tegljača s poluprikolicom i nekakvim vozilom/radnim strojem
c) tegljača s poluprikolicom i pretećim vozilom
d) tegljača s poluprikolicom + teret + prateće vozilo
e) 2 tegljača + poluprikolica/prikolica
f) tegljača s poluprikolicom + kran
g) mega kompozicije koje imaju po 2 tegljača, 18 do 30 linija Goldhofera, jahta, prateće vozilo - uglavnom nešto maestralno

Također kranovi u dijelovima ili cijeli, vjetrenjače u dijelovima ili cijele (koje se mogu motorizirati pa da budu funkcionalne), novi modeli izlaze češće i u većoj količini, te u zadnje vrijeme mogućnost zasebnog kupovanja određenoga dijela asortima tereta za specijalni prijevoz.
A zanimljivo jest i to što su ponekad neki vrlo lijepi modeli jeftiniji od npr AWM-a.

Za osobna vozila, kombije i slično Busch je vrlo korektan i relativno povoljan
AWM za neka vozila ima solidnu ponudu ali je sasvim druga liga od Herpa.
Većina proizvođača (osim Herpe) pate od nemaštovitosti-dakle promijene decal, boju, marku/model vozila, eventualno kabinu i tako neke stvarčice ali sve ostalo je na isti kalup.
Kupio sam jednom jedan krasni model od Herpe, a AWM je imao identičan model kao taj ali razlike u boji, sjaju (poluprikolica je trebala biti chrome look), nijansama, koačima, detaljima i ostalome je stvarno prevelika. AWM je u usporedbi s Herpom izgledao jadno ! Usput rečeno u 1 e-bay dućanu popularnom je razlika između ta 2 modela različitih proizvođača bila 4 eura veća u korist AWM-a (tj. 20%) !! :mad:
Također i ambalaža od npr. AWMa i inače izgleda meni osobno jadno i uvijek ista boja kutije, dok Herpa ima obične modele u crvenoj kutiji, Exclusive Series model u srebrnoj a ima neke posebne serije kojima ambalaža može biti žute, zlatne, crne, plave... boje sa natpisom koji je ujedno reklama za neku tvrtku istovjetan decalu, i stvarno su maštoviti.
Doduše AWM se mijenja u nekim stvarima na bolje (slika u prilogu) ali...novije serije setova imaju posebniju ambalažu koja ima neke bolje detalje, ljepše decalove ali i posebniju cijenu od 35 pa do nekih 40ak eura za set tegljač & poluprikolice (koja može biti ceradašica, hladnjača, sandučarka, kontejnerašica ili tako nešto) ali bez dodataka poput oslikanih kabina, figurica vozača, krovnih klima uređaja.... A po meni za 40 eura (kolika je cijena ovoga AWM modela) Herpa ima barem 1000 modela koje bih radije uzeo ! A sigurna sam da nisam jedini :sef:

Po meni ako ne možete naći nešto od Herpe, nećete naći niti kod drugih proizvođača ;)
 

Attachments

  • AWM special.jpg
    AWM special.jpg
    35.1 KB · Pregleda: 14
Last edited:

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh