Tko sve skuplja Ameriku?

nikola

Član foruma
Ova poveznica je odlicna! :ples2:
Ovdje ima stvarno svega,mislim da ce ova poveznica jako zanimati kolegu BNSF-a! :palac_gore:
 

bnsf

Član foruma
nikola kaže:
Ova poveznica je odlicna! :ples2:
Ovdje ima stvarno svega,mislim da ce ova poveznica jako zanimati kolegu BNSF-a! :palac_gore:

Gledam to več neko vrijeme :palac_gore: ali nkada da link postavim :crvenilo:
 

felix

Član foruma
Hvala BNSF :)
Ovi BLI su fakat super,
malo sam proveo vremena i na njihovom forumu
Šteta za nas N-ovce što BlueLine imaju samo za H0-ovce

Zaista dobar Shop
uz ostalo, nađoh zgodne signale - Tomar

lijep si model naručio.
Koliko BNSF-ova imaš?
 

felix

Član foruma
13 !!!
brzo još jednu :)

bespućima interneta naletih i na ovaj američki shop
Model Train Stuff


zaražen trenutno amerikom,
čini mi se da je izbor dosta raznolik i pogolem, a da su cijene vrlo povoljne

za usporedbu
ovaj model
BAC-81852-2.jpg

Bachmann 81852: GE 44Ton Switcher Undec Red DCC Installed
u jednom engleskom web dućanu košta preračunato 115.50 $ (cca 75.75 €)
a u ovom američkom - 59.99 $ (cca 41.30 €)
značajna ušteda :)
poštarina (najjeftinija opcija) je tu negdje ....

naručio sam ovaj model
BAC-81855-2.jpg

Bachmann Spectrum N 81855 Diesel GE 44-Ton Switcher, Powered, with DCC -- New Haven #0818
košta isto 59.99 $

plus, za probu ovaj signal
TMI-N-857-2.jpg

Tomar N 857 Vertical 2-Light LED Signal
 
A

Anonymous

Guest
Bravo felix - prema oznakama modela kojeg si ti odabrao tu se radi N-u?
Stvarno povoljna cijena. Da sam i sam trebao birati - odabrao bi ovu crnu. Ona crvena mi izgleda malo "hobi" verzija.
I hvala na linku, takove je uvjek dobro imati.
 

Bero01

Veteran foruma
Ona crvena mi izgleda malo "hobi" verzija.

To je tvorničko promotivno bojanje te lokomotive.
Model je isti u svim verzijama. Bachmann nema Hobby verzije modela,
nego su kvalitetnije modele označili kao "Spectrum" seriju.
 
A

Anonymous

Guest
OK; OK; OK; samo sam rekao da mi izgleda kao "hobi" model :razz:
 

Schigi

Član foruma
Sve nemehano sto imam je upravo naruceno iz modeltrainstuff-a.. nemaju najveci izbor ali su UBEDLJIVO najjeftiniji i usluga je fantasticna. jednom prilikom sam im poslao e-mail da nemaju Srbiju u listi zemalja za 'shipping' i vec sutradan sam dobio odgovor da su je dodali u listu. paketi su odlicno upakovani, sa puno sundjercica i lufta tako da kad vam carinik onako neskoncentrisano zareze paket skalpelom da bi video sadrzaj male su sanse da se model osteti (verovali ili ne ali i to se desava)... u svakom slucaju toplo ih preporucujem svakome :palac_gore: .. jos da hoce da salju kao poklon bili bi :palci_gore:

bas kod njih ima veliki izbor Kato modela u N-u i ja mislim da (a mnogi ce se sa mnom sloziti) kad je N-amerika kolekcionarstvo u pitanju Kato bas i nema neku konkurenciju. za relativno male pare se dobija vrhunski kvalitet. ;)
 

felix

Član foruma
Schigi, koliko, u prosjeku, treba paketu da stigne do tebe od dana narudžbe?
i općenito, koliko traje putovanje paketa iz Amerike do ovih krajeva
iz Engleske put traje u pravilu manje od 10 dana
Znam da to zapravo najviše ovisi o tome koja se poštanska usluga izabere, al eto pitam...
THX
 

bnsf

Član foruma
Recimo meni iz Engleske stigne za 3-5 radnih dana a iz Amerike 6-10 radnih dana pa onda je još carinska kontrola koja uzme još koji dan ili dva.
Kolega Ibanez je uzeo u Modelltrain stuff Ath.verandu gas turbinu i mislim da je poštarina bila 45$ i trajalo nekih14 dana sve skupa sa carinom.
 

Schigi

Član foruma
izmedju dve i tri nedelje od dana kada ti puste mail da su poslali paket ;)
i naravno sve zavisi od azurnosti domacih carinika ali nikada nisam cekao na paket vise od mesec dana od dana kad sam online narucio do podizanja paketa iz poste
 

Schigi

Član foruma
mislim da je poštarina bila 45$
:shock:
sto toliko?
sad sam bacio pogled i meni pise da bi me (ddax bachmann-ov posto nema gas turbine od athearn-a) postarina kostala 32$ sa USPS.. mora da je kolega Ibanez narucio jos nesto uz gas turbinu :?:
inace, porez i carina se racunaju na ukupnu cifru koju platite tako da sam ja par puta u dogovoru sa jos jednim kolegom modelarom narucivao da bi na taj nacin podelio troskove transporta, carine i poreza ;)
 

bnsf

Član foruma
Schigi kaže:
mislim da je poštarina bila 45$
:shock:
sto toliko?
sad sam bacio pogled i meni pise da bi me (ddax bachmann-ov posto nema gas turbine od athearn-a) postarina kostala 32$ sa USPS.. mora da je kolega Ibanez narucio jos nesto uz gas turbinu :?:
inace, porez i carina se racunaju na ukupnu cifru koju platite tako da sam ja par puta u dogovoru sa jos jednim kolegom modelarom narucivao da bi na taj nacin podelio troskove transporta, carine i poreza ;)

On je naručio samo verandu a mislim da nisu htjeli drugčije poslati,meni je jučer bila poštarina 45$ za Ath.genesis SD45,genesis SD75,genesis SD70ACe i nekih par dekodera i led dioda skupa sa 9 Igarashi motora.sve skupa.Uz to kad paket stigne platim još 20% poreza.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh