viljuškar u N

jule

Član foruma
Pozdrav svima!
Kao što sam obečao neke ču svoje prerade i izrade objaviti pa makar i ne uspjele. Tako sam sinoč i danas pokušavao izraditi viljuškara u N. Upotrijebio sam dijelove otpadne plastike, samo je krov od mesinga. Na kraju, kad je sve bilo več pofarbano ustanovio sam, da je prevelik čak i kada sam skinuo krov. Evo to je sudbina nas N-ovaca. Ma kako malo bilo, još je preveliko. Za malu utjehu: viljuške se pomeraju gore-dole.
Evo ovako je izgledalo bez boje:
vilicar4.jpg

Pa onda crven sa krovom:
vilicar5.jpg

Pa bez krova:
vilicar6.jpg

I na kraju dokaz, da je stvarno malen, iako prevelik:
vilicar3.jpg


Pozdrav, Jule
 

NClight

Hybernated
Odličan pokušaj za N :aplauz: , a ako je prevelik (valjalo bi vidjeti za usporedbu sa nečim... autom npr.) možda paše za TT? ;)
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Meni je isto super..
Možda jedino da je možda bilo malo ječe šmirgl papirom proći bio bi još više ekstra..
A za veličinu :??:
Možda ti i nije prevelik, moćna stvar za viljuškare je da ih ima u milion veličina.. pa ako ti je figurica/šofer u mjerili mislim da nemože biti velik.. može proći kao neki srednje veličine ... :?: ;)
 

jule

Član foruma
@djzlaja - prošao sam ja finom šmirglom ali ni povečalom nisam vidio sve što je sad kamera pokazala. Pa sad, mogu ga ja još jednom ošmirglat i prefarbat. Uostalom ni u kom slučaju neču ga baciti, ipak je dosta truda uloženo.
Pozdrav, Jule
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
jule kaže:
@djzlaja - prošao sam ja finom šmirglom ali ni povečalom nisam vidio sve što je sad kamera pokazala. Pa sad, mogu ga ja još jednom ošmirglat i prefarbat. Uostalom ni u kom slučaju neču ga baciti, ipak je dosta truda uloženo.
Pozdrav, Jule

A da, ja sam zaboravio koliko je to miniaturno :geek:
Ma netreba šmirglati (to je presitno).. viljuškar je stvarno super..
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh