Weathering - postarivanje modela

KAPO

Poznati forumaš
Nekoliko mojih postarivanja:
DSC_1550_zps37711558.jpg


DSC_1555_zps308ffadc.jpg


DSC_1559_zpsc050abfa.jpg


DSC_1544_zpsda41569d.jpg


DSC_1547_zps6b453cc9.jpg


DSC_1557_zps4825b220.jpg

Pozdrav!
Kapo
 

Pejc

Veteran foruma
Wow! Fenomenalan rad Kapo :aplauz:
Jedina "zamerka" je što ZSSK Cargo nisi malo isprljao i u donjem delu :)
 

1borna

Veteran foruma
Jučer nekim poslom bijah u Zaboku, imao sam vremena i prošetati malo kolodvorom....nažalost bio je gotovo prazan, jedino je kompozicija od 13
cisterni čekala lokomotivu. Upao mi je u oči kontrast između gotovo novih i očito dosta starih cisterni pa sam ih malo poslikao-mislim da je pogodno
za ovu temu.
DSCN1552_zps313bf767.jpg
DSCN1553_zps170f2fe9.jpg
DSCN1554_zps0a7ab64e.jpg
 

Mon

 
Osoblje foruma
Odlicne slike 1borna, mogu se i te kako iskoristiti prilikom postarivanja modela.:palac_gore:

A evo kako bi Damir jednostavno mogao da uredi svoje modele: "karoserije" izvadi i posalje meni na turpijanje i preradjivanje u JZ modele
a na podvozja koja mu ostanu "natakne" razne kutijice koje mu se nalaze po kuci, doda malo farbe i par svabskih dekala i eto.
Damire, deal? :palci_gore:
Ok01.png

Ok02.png

Ok04.png

Ok05.png
 

Damir

 
Osoblje foruma
A evo kako bi Damir jednostavno mogao da uredi svoje modele: "karoserije" izvadi i posalje meni na turpijanje i preradjivanje u JZ modele
a na podvozja koja mu ostanu "natakne" razne kutijice koje mu se nalaze po kuci, doda malo farbe i par svabskih dekala i eto.
Damire, deal? :palci_gore:

Razne kutijice?? Pa ovo su sofisticirani oklopni djelovi,a ne kutijice. Ti si bome pobenavio nešto si se nameračio na moje parnjače.:p
 

Mon

 
Osoblje foruma
Razne kutijice?? Pa ovo su sofisticirani oklopni djelovi,a ne kutijice. Ti si bome pobenavio nešto si se nameračio na moje parnjače.:p
Posalji ti meni "karoserije" a ja cu tebi zauzvrat napravit te "sofisticirane oklope".
Ma cek' samo da se ja docepam tvog skladista...:vrag2:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh