Youtube - zanimljive makete, diorame, modeli

1borna

Veteran foruma
Puno sam pisao i stavljao slika velike N makete u izradi gospodina Rose-a iz Amerike. Kako to ovdje više ne smijem pisat ću o tome na svom
blogu (kao i o brojnim drugim lijepim maketama čiju smo izradu pratili)- samo da se nađe vremena!
Za sada nadam se da ovdje mogu staviti nešto videa...
Autor je u međuvremenu odustao od uzrade H0 makete u istom prostoru pa je na njezinom mjestu proširio ionako veliku N maketu.
 

Davor

Veteran foruma
Borna molim te nemoj stavljati po četiri klipa u post. Ljudima sa slabijim računarom ili lošijom internet vezom sve :crazy: dok se ne otvori tema.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Meni uvek u ovoj temi kompjuter/tablet/mob zariba i ne moze da otvori ni jedan video..posle ne mogu ni da izadjem iz teme tako lako jer komp ne reaguje!
 

prle kc

Poznati forumaš
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Hm, gotovo savršeno samo što na dijelu pokrova loksi iznad motora i ventilatora sigurno nema snijega jer je tu jaako vruće!!
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Ako se ne varam,ovo je samo jedan izdvojeni,uokvireni dio puno vece makete
gdje je vlasnik na efektan nacin napravio zimsku scenu bez da mora raditi prijelaze
iz snjeznog dijela u ostatak krajolika?
Mislim da je taj dio oko metar duzine.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Hm, gotovo savršeno samo što na dijelu pokrova loksi iznad motora i ventilatora sigurno nema snijega jer je tu jaako vruće!!
To je trebao @nik da primeti..ali izgleda da mu je promaklo I jedan minus za njega:hihihi:
Mozda su jos hladne lokse mislim tek su krenule jel:D
 

1borna

Veteran foruma
Eto i jedne H0 makete u gradnji, pristojne veličine
/o ne-realnosti mostova i njihovih stupova nebih baš pričao, no lakše je učiti se na tuđim greškama/
 

1borna

Veteran foruma
Prvi film je snimljen minijaturnom kamericom iz samog vlaka (zato nije tako kvalitetan), a na drugome je vozio jednu kompoziciju natraške
za probu (svi znamo da će vagoni prije iskočiti kad se guraju)
 

1borna

Veteran foruma
Pisao sam pred nekoliko godina o ovoj vjernoj velikoj maketi pa da se još malo podsjetimo...sa 2 kratka filmića
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh