zavjese i unutrašnjost kućica u H0 za printanje...

kvrga_mrga

Aktivan član
pozdrav! Dakle, zanima me jel neko ima možda za printanje zavjese ili nešto što predstavlja unutrašnjos zgrade u H0, znači nešto slično onom kartonu što se dobije s npr faller kućicama u kitu i ide u unutrašnjost kućice... treba mi za jednu zgradu koju preuređujem, i nema ni stakala ni tih slika unutrašnjosti... Uglavnom, ako neko ima nešto, ili neku drugu ideju slobodno neka javi :)
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Neko je skoro izbacio takve fotke sa zavesama i prozorima ne mogu se setiti ko.. :?:
 

Davor

Veteran foruma
Naravno, Mon :)
<a class="postlink-local" href="http://forum.malezeljeznice.net/viewtopic.php?f=20&t=2028" onclick="window.open(this.href);return false;">viewtopic.php?f=20&t=2028</a>
 

Mon

 
Osoblje foruma
Ja imam par papirnatih zavesa koje su mi ostale od vec sklopljenih kuca.
Mogu da ih skeniram i posaljem preko e-maila ukoliko je neko zainteresovan pa da ih sam isprinta.
:palac_gore:
Zainteresovani nek mi posalju svoje e-mail adrese na PP.
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh