Zoki-moji modeli HO

Zoki

Član foruma
Da li je moguče revizija početkom 1987, a slovenski vagon? Da nisi slučajno pogriješio?

Nisam pogriješio. Na vagonu je nulta revizija, što znači da je to datum proizvodnje tog vagona. Puno takvih vagona sam vidio u Dobovi početkom devedesetih već sa SŽ oznakama, ali sa nultom revizijom iz Vase Miskina Crnog iz Sarajeva. Vagoni su dolazili na revizije u Dobovu iako su početkom 1992. bili označeni sa SŽ oznakama. Takve vagone su imali još ŽTP Beograd i ŽTO Sarajevo. Svi oni su iz proizvodnje sa kraja osamdesetih iz VMC.
 
  • Like
Reactions: Mon

Damir

 
Osoblje foruma
@Zoki na predhodnoj stranici fale ti fotke,pošalji ih meni ili nekome od moderatora na PP da ih ubacimo.
Koristi direktni upload foruma,a ne photobucket ili neki drugi foto servis.:papa:
 

Zoki

Član foruma
Onda idemo dalje, nije me već dugo bilo...
Malo vagon cisterni iz mog depoa.
PI54280DBZans_zps4c1c56e5.jpg


PI54286DBZans_zpscd1f1925.jpg


PI95718DBZans_zpsd5159f78.jpg


...pa jedna zelena...

PI54297DBZans_zps7aa7c024.jpg


.
 

Zoki

Član foruma
Čekao sam sunčan dan, iako je sad sunce dosta nisko. Neki modeli su slikani u kući pod umjetnim svjetlom, ne mogu svaki put imati lijepo vrijeme.
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Fotografije su izuzetno dobre sve pohvale za umetnika.. kao sto Wiggum kaze kao sa sluzbenih stranica ili cak kao pravi vagoni!
 

Brojčile

Burlington Northern
Supporter (2016)
Stvar je I u dnevnom svetlu I u pozadini.. to su dve stavke koje su potrebne za dobru fotografiju!
Mada je svetlo mnogo bitnije od pozadine jer ipak se slika model a ne pozadina.. ako se akcenat stavlja na model naravno!
 
  • Like
Reactions: Mon

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh