hyperion H0 vozni park

hyperion

Veteran foruma
Sve zavisi od osobnih preferencija. Kod mene su dobrodošli svi modeli, pa čak što se kineskih tiče, oni loše napravljeni poput Milka kamiona. Če ovi i Mehanotehnikini vlakiči biti za djecu, ako ču ih imati :)
 

wagenman

Član foruma
A detalji ?
Funkcionalnost ?
Mogućnost nadogradnje modela sa dijelovima ?
Široka lepeza boja, veličine kabina, izbora motora, osovinskih rasporeda ?
Veliki broj oslikavanja tj. decalova različitih tvrtki ?
Generacijski raspon ?
Broj različitih modela/izvedbi poluprikolica/prikolica ?

Herpa

Ne zelim kolegi da unistavam temu ali ocigledno si me pogresno shvatio. Naravno da nemam nista protiv Herpe, prave odlicne modele i verovatno su najveca industrija u ovom domenu. Sve sto sam hteo da kazem je da nije bas sve sto prave po pravilu najbolje ( citaj: najverodostojnije, najpreciznije i.t.d.).
Kao sto hyperion@ kaze zavisi (i najbitnije je) sta zelis i sta ti se svidja. Ja sam recimo hteo posto poto da imam volvo-e VT i VNL i tu Herpa nije mogla da mi pomogne :(
 

hyperion

Veteran foruma
Albedo

img2638.jpg


img2639.jpg


img2640.jpg


img2641.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Moram spomenuti da sam na vozila, uključujući od Siku road traina dalje (osim oker stroja) dobio 20% popusta, baš je one sedmice bio popust na sve igračke :)

@djzlaja , evo i srebrni Audi Q7 :)

img2736.jpg
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Fino fino..
Dobro si se ponovio..a modeli su stvarno korektni .. za neke nisam ni znao da ih imaju..
palac gore u svakom slucaju ;)
 

hyperion

Veteran foruma
Uuuuuuuuuuuu..
ostavio si meni najdraže komade za kraj.. one cisterne su čudo..odavno planiram koju kupiti..ali..
najviše ti zavidim na onim crvenim Man kiperima.. njih nemogu nigdje da nađem :??: vjerovatno su stariji..
@djzlaja , više o tim modelima ovdje :) U slučaju da dođeš na susret i želio bi imati koji, mi javi najkasnije do četvrtka. ;)
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh