hyperion H0 vozni park

hyperion

Veteran foruma
@Pejc , @M.Dusan , evo još jednog lepotana :)

img2968.jpg


img2969.jpg


img2970.jpg


img2971.jpg


img2972.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Nisam ni ispitivao kamion. Moram neki dan si uzeti vremena i detaljno pogledati kvaćenje.

Idemo dalje

Svi zajedno

img2987a.jpg



Ne volim čokoladu Milka, ali kad se dogodi da bi ju jeo, je to Toffee Ganznuss. U tom slučaju sam ju kupio radi fotografiranja uz Milka vozni park.

img2988a.jpg



Wollmer/Welly

img2873a.jpg



Schuco

img2874.jpg


img2875a.jpg
 

hyperion

Veteran foruma
Schuco

img2876a.jpg


img3240a.jpg



Busch

Poklon od Borne

img3237a.jpg



Sad mogu napravit trgovinu Mueller na maketi. Imam MB Smart, MB kamion, a sad još Iveco kombi.

img3241a.jpg



Na FB se dvoume u kojem je mjerilu autobus pa reko, ajde ću ja sebi kupit jedan

img3238a.jpg
 

tomislavm

Veteran foruma
Supporter (2016)
Supporter (2017)
Supporter (2018)
Supporter (2019)
Supporter 2020
Supporter 2021
Supporter 2022
Supporter 2023
Supporter 2024
Bocni prozori na Hyundaiu su samo nacrtani,obojani ili su prozirni,plasticni?
 

brum

Član foruma
Evo pregledao sam sve novosti od 16 stranice i moram priznati da si ti stvarno pojačao svoju cestovnu sekciju opako, pogotovom ovu kamionsku koja mi se najviše sviđa!
 

hyperion

Veteran foruma
DARS-ov snimak kako postupat u slučaju požara u tunelu. U njemu se pojave HYMER kamper te vatrogasni MB. Prvog imam od Schuca u H0, a drugi jako sličan od Wikinga.

 

mr.0

Član foruma
Ovaj ni u jednu okuku ne može ući za njega je samo ravnica :fp::crvenilo:
može, ruda je teleskopska, baš kao i na pravim tandemkakma :cool: jedina mala greška je na kamionu, pufer je obučno podvučen naprijed, skoro do zadnje osovine
 

hyperion

Veteran foruma
Welly NEX

img3656.jpg



Imam tri takva modela od Schuca, ovaj je Welly

img3658.jpg
img3659.jpg



Uzeo sam još jedan BMW, ovaj je napravljen kako treba

img3660.jpg



MB 190SL, 4,49 € po komadu. Prije 7 godina sam jednakog dobio u kompletu 4 vozila za 4,99 €.

img3657.jpg
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh