1:87 Citaro od riječkog "Autotroleja"

Thommo

 
Osoblje foruma
Danas mi je Mr. Wille Coyote "isporučio" ovog ljepotana. Vjerujem da nitko na svijetu nema ovakav model, što ga čini, dabome, dosta velikim raritetom. :plaza: Ako ga netko i ima, valjda nema isti broj... *<green:

2009-11-21_Citaro3.jpg


2009-11-21_Citaro4.jpg


2009-11-21_Citaro5.jpg


2009-11-21_Citaro1.jpg


2009-11-21_Citaro2.jpg


Natpis ivb.bus nismo za sad skidali, da ne zafrknemo prozore, a i kotači se mogu promijeniti, ako nađem one bez ratkapa. No, i s ovim ja prezadovoljan. Tnx kao i uvijek maheru prerada/farbanja/decala, Mr. Willeu alias Danijelu! :palac_gore: :palac_gore:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Imao sam prilike uživo vidjeti taj model na susretima i mogu reći da je jako dobro odrađen!
Svaka čast! :palci_gore:
 

thomcro

Aktivan član
Predobro, pre-dobro! Što se tiče kotača i ratkapa ... kako sam ti rekao i u razgovoru :D ... bušilicu u ruke i navali
67766.gif
. Šalim se naravno!
 

djzlaja

Veteran foruma
Supporter (2016)
Stvarno je ekstra..
Nedavno sam bio u kontaktu s imenovanim kolegom koji vrši ove prerade.. morati ću skoro i ja nešto naručiti.. ( uspio sam na burzi nabaviti dvije prerade pa čekam trenutno "bolje dane" :??: za sljedeću nabavku)
Sve pohvale stvarno.. Čovjek zna ono što radi.... :palac_gore:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh