BNSF San Bernardino Sub. (dionica)

bnsf

Član foruma
damir kaže:
:eek: Stvarno izgleda jako moćno :aplauz: Imaš li kakve slike njene upravljačnice :?:
Pa naravno da imam :D


Evo jš i model od Intermountain kompanije ES44AC
 

Attachments

  • 4e4bc_732e.JPG
    4e4bc_732e.JPG
    55.5 KB · Pregleda: 109
  • 4e4ba_bf60.JPG
    4e4ba_bf60.JPG
    42.7 KB · Pregleda: 109
  • 209908.jpg
    209908.jpg
    41.8 KB · Pregleda: 109

Schigi

Član foruma
:naklon: :naklon: :naklon:

Prava zver od lokse! Kada je covek pogleda nikada ne bi rekao da one kontinentalne elektro kutijice mogu spakovati u sebe vise snage od jedne GEVO dizelke.. :??:

Inace San Bernardino ja pamtim iz emisije koju sam gledao na, cini mi se, discovery kanalu o udesu ogromne teretne kompozicije firme Southern Pacific prilikom spustanja u dolinu gradica.. tada mi je San Bernardino izgledao kao zapusteni kalifornijski gradic medjutim evo vidim po slikama da to bas i nije slucaj!! :palac_gore:
 

bnsf

Član foruma
San Bernardino imaš isto u Extreme trains dokumentarcu mislim da je drugi dio samo o BNSF tamo dobro pokazuje intermodal yard i Cajon prijelaz pa mislim da i nešto malo Barstow yarda,cijela serija Extreme trains je odlična i ko je ko nije još gledao mu to preporučujem.
 

bnsf

Član foruma
Shawn je u prosto vrijeme pilot pa je poslao par slika odozgo :D
 

Attachments

  • 50a6c_548b.jpg
    50a6c_548b.jpg
    62.4 KB · Pregleda: 64
  • 50c42_6ef8.jpg
    50c42_6ef8.jpg
    68.1 KB · Pregleda: 64
  • 507a3_5746.jpg
    507a3_5746.jpg
    54.7 KB · Pregleda: 64
  • 5088f_9fcb.jpg
    5088f_9fcb.jpg
    60.2 KB · Pregleda: 64

Wile E Coyote

Poznati forumaš
Supporter (2016)
bnsf kaže:
San Bernardino imaš isto u Extreme trains dokumentarcu mislim da je drugi dio samo o BNSF tamo dobro pokazuje intermodal yard i Cajon prijelaz pa mislim da i nešto malo Barstow yarda,cijela serija Extreme trains je odlična i ko je ko nije još gledao mu to preporučujem.

Ja sam to pratio na History Channel, i bilo je utorkom popodne, mislim u 16:15, ali sad više nema u tom terminu. Jel to još traje ili su ispucali epizode? Epizodu o kojoj govoriš sam u jednom dahu u 5 navrata odgledao.
 

bnsf

Član foruma
Wile E Coyote kaže:
bnsf kaže:
San Bernardino imaš isto u Extreme trains dokumentarcu mislim da je drugi dio samo o BNSF tamo dobro pokazuje intermodal yard i Cajon prijelaz pa mislim da i nešto malo Barstow yarda,cijela serija Extreme trains je odlična i ko je ko nije još gledao mu to preporučujem.

Ja sam to pratio na History Channel, i bilo je utorkom popodne, mislim u 16:15, ali sad više nema u tom terminu. Jel to još traje ili su ispucali epizode? Epizodu o kojoj govoriš sam u jednom dahu u 5 navrata odgledao.
Da to je bila prva sezona mislim da sedam dijelova moram pogledati na disk :crvenilo: sada se snima druga sezona ? dijelova :ples2:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
bnsf kaže:
San Bernardino imaš isto u Extreme trains dokumentarcu mislim da je drugi dio samo o BNSF tamo dobro pokazuje intermodal yard i Cajon prijelaz pa mislim da i nešto malo Barstow yarda,cijela serija Extreme trains je odlična i ko je ko nije još gledao mu to preporučujem.
Eh, ja ti imam Pentrex dokumentarac BNSF Cajon Sub, 4 DVD-a sa 8h materijala! Puno puno opširnije i detaljnije nego Extr. Trains, ali više za prave freakove. >:D:
 

bnsf

Član foruma
klopa Čekam kopiju ako je moguće klopa Imam i ja približno 80GB dokumentaraca i snimki od Pentrax-a uključivu sa bigboy i oba filma od gas turbina
Tomo možda imaš At the throttle cab ride?
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Taj nemam, imam Ultimate Tecachapi Loop, i dosta o Southern Pacific-u, jedan o Denver & Rio Grande. Kad se vidimo ti posudim Cajon pa ga pogledaj do mile volje. ;)

Ako ti možda imaš što o istočnim US željeznicama (PRR, B&O, LV) iz 50-tih, to bi me zanimalo...
 

bnsf

Član foruma
Imam moram da ti stavim sve na jedan DVD imem dosta od PRR, i iz tranzition perioda kako su dolazile diesel na scenu i Extreme steam,all aboard sve serije,Great northern Vol.1,2,3,Columbia river gorge Vol.1,2. i moram još pogledati šta to je na brzinu iz glave >:D:
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh