DeAgostini "Legendarni automobili"

Damir

 
Osoblje foruma
Ma nije niš naraslo samo je fotkano odozdola prema gore i izgleda kao da su kućica,stablo,zid i auto isto mjerilo.
Da sam fotkao odozgora ili ravno onda bi se itekako vidjela razlika. Probaj doma pa javi rezultat:palac_gore:
 

Thommo

 
Osoblje foruma
Interesantno: http://kolekcijalokomotiveposvetu.com/

LOCO01SER-boost2a.jpg
 

wiggum

Veteran foruma
Djeluje fićo dosta visok, kao da ima 18" gume. Da li je zbilja tako povišen, ili je ovo samo zbog perspektive?
 

Damir

 
Osoblje foruma
Dobro si ovo primjetio wiggume! Meni se čini da je ipak malo previsok,evo usporedbe DeAgostini Hribar:

Picture 015.jpg
 

Damir

 
Osoblje foruma
U slijedećem broju izlazi Fiat 132,a oni koji su očekivali Golf I morat će se strpiti do 25.06 :p
 

vule

Poznati forumaš
132 službenička vozilica,navek sem razmišljal da si bom takvoga auta kupil dok narastem..................
 

Martin

Poznati forumaš
To je bio prvi auto u kojem sam kao klinac vidio i probao električno podizanje stakala...............
 

Damir

 
Osoblje foruma
Fiat 132

Picture 041.jpg

Btw, dobio sam upit od DeAgostinija smiju li moje fotke staviti na svoju službenu web stranicu,što sam im ja naravno dopustio. Tako da će Štacionova maketa biti poznata i u svijetu točkaša u mjerilu 1:43 :vrag3:

U slijedećem broju izlazi Lada Niva.
 

1borna

Veteran foruma
Uff, isplatio ti se trud! Sad ćeš dobivati redovno honorare, nove modele a i tvoje ime će ući u svijet slavnih (modelara), čestitam i baš mi
je drago!:snjesko:
 

Damir

 
Osoblje foruma
Uff, isplatio ti se trud! Sad ćeš dobivati redovno honorare, nove modele a i tvoje ime će ući u svijet slavnih (modelara), čestitam i baš mi
je drago!:snjesko:

Ništa od navedenog:andjel: i bem ti takvog modelara kao što sam ja :vrag3: prije će biti da sam kolekcionar sa:fotic:
Svejedno tnx Bornice na ljepim riječima!:respect:
 

1borna

Veteran foruma
Do kada će ti maketa biti u planu (mašti), ne čekaš valjda mirovinu kao ja (za svoju zadnju maketu)?:o
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh