DOIH moji modeli

DOIH007

Novi član
Pije 9 mjeseci sam od Keke kupio 3 putnička vagona tipa Mehano i spremio ih na čekanje.
A danas na jednom od mnogih sastanka u Đuri Đakoviću Specijalna Vozila sam dobio poklon vagon. Ma ne pravi 1:1 :D :D nego 1:87 :cry: :cry: . Ovim putem se zahvaljujem .
Na kutiji piše
PIKO H0
72109
Schiebeplanenwagen
Shimmns "DAKOVIC"
NL-ORWU,Ep. V,
Wg.Nr.:33844675078-2

Trenutno nemam fotić, ali čim stignem šaljem slike.
 

DOIH007

Novi član
meni je rečeno da su naručili nekoliko komada koje su podjelili poslovnim partnerima. Moj je od jednog šefića, koji je meni poklonio svoj. :ples2:
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Stvarno, niti ja nisam znao za ovaj model! Bravo DOIH007! :palac_gore:
 

DOIH007

Novi član
Uspio sam slikati sa starim digitalcem, kada je kupljen bio je Hi-end sa 1.3 mega pixels. Novi je posuđen, a mobitel je razbijena kamera.Dužina preko odbojnika 138,7 mm. Pa evo nekih slika

dsc02050u.jpg


dsc02060d.jpg


dsc02063q.jpg


dsc02058e.jpg
 

Sky

 
Supporter (2016)
Supporter 2020
Supporter 2023
Da, radilo se o jednom prodavaču koji je prodavao oba modela! Prodaja je važila prošle godine do 10. studenoga!
 

Podržite rad foruma

Ako želite da pomognete radu foruma i portala malezeljeznice.net, možete da donirate i na taj način doprinesete radu foruma i portala u punom kapacitetu ( Detaljnije o donacijama ).

Iznos donacije
Korisnicko ime sa foruma
Ako ste već donirali i više ne želite da imate pretplatu na godišnju ili mjesecnu donaciju, istu možete otkazati klikom na donji gumb:

Na vrh